25.10.2014

McDonald’s змінює стратегію

Найбільша в світі мережа ресторанів швидкого обслуговування - скоротила прибуток у III кварталі 2014-го року

Як повідомляється у прес-релізі McDonald's, чистий прибуток у липні-вересні впав на 30% - до $1,07 млрд. Виручка компанії скоротилася на 4,6% - до $6,99 млрд. Глобальні продажі ресторанів McDonald's, відкритих не менше 13 місяців тому, зменшилися у минулому кварталі на 3,3% при очікуваному аналітиками зниженні на 3%. У США цей показник впав на 3,3%, у ​​Європі - на 1,4%, а в ​​APMEA (Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Середній Схід та Африка) - на 9,9%. 

McDonald's Фото McDonald's

Близько 15% усіх ресторанів мережі McDonald’s знаходяться у володінні та управлінні корпорації McDonald’s, решта - в управлінні спільних підприємств і франчайзингових партнерів.

Тимчасове закриття ресторанів компанії в Україні, та в Росії скоротило прибуток McDonald's в розрахунку на акцію на $0,01. Акції McDonald's на попередніх торгах у вівторок подешевшали на 1,8%, з початку 2014-го року їх вартість впала на 5,6%. У цих умовах компанія продовжує активно реалізовувати свою програму рефранчайзінга - вже до 2016 року McDonald's розраховує передати франчайзі до 1,5 тисяч закладів, які сьгодні належать компанії. 
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank