22.10.2014

Нова пошта відкрила закордонний ринок

У цьому році компанія вишла на ринок експрес-доставки Молдови та Грузії

«Нова Пошта», яка надає послуги експрес-доставки в Україні, вийшла на внутрішній ринок Молдови. За інформацією прес-служби компанії, у тестовому режимі було відкрито чотири відділення у трьох містах - Кишиневі, Кагулі і Бельцях. "Як і на більшості ринків Східної Європи, в Молдові присутній сильний державний монополіст, який контролює близько половини ринку внутрішніх відправлень, і представництва великої четвірки: DHL, TNT, UPS, FedEx", - наголошується у прес-релізі компанії.

Нова пошта Фото з мережі інтернет

Для роботи на зарубіжних ринках компанія використовує зареєстровану міжнародну торговельну марку Nova Poshtaа.

Також прес-службою повідомлялося, що в тестовому режимі було відкрито шість відділень у найбільших містах Грузії: Тбілісі, Кутаїсі, Батумі, Зугдіді, Руставі та Поті. Цю країну, як напрямок для міжнародної експансії, було обрано через територіальну близькість до України та мінімальну кількість бюрократичних перешкод для відкриття бізнесу. 

На українському ринку "Нова Пошта" працює з 2001-го року. Оператор експрес-доставки, надає послуги доставки документів, посилок і вантажів по всій Україні, і зараз налічує понад 1500 об'єктів. Велика частина відділень «Нової Пошти», що працюють за франшизою, розташовані в невеликих населених пунктах і складають близько 40% найбільшої приватної мережі відділень в Україні. 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank