15.10.2014

BVS-Rabota: одна франшиза на одне місто

Кількість міст в Україні, де ще немає філії компанії, обмежена

BVS-Rabota продовжує активний розвиток на умовах франчайзингу. Цього року відбулися відкриття нових партнерських філій у Львові, Запоріжжі, Кременчуці та Тернополі. Влітку були відкриті Дунаївці, що на Хмельниччині. «Наш дунаєвський франчайзі певний період жив за кордоном, і допомагав людям знайти роботу. А коли повернувся в Україну, то вирішив придбати франшизу рекрутингового агентства і займатися цим питанням на професійному рівні. При виборі франшизи він зупинився на пропозиції від BVS-Rabota, і після переговорів придбав її. Його діяльність є активною, вона радує і приносить хороші плоди», - поділився Віталій Беленець, засновник і власник рекрутингового агентства BVS-Rabota.

Філія BVS-Rabota Фото філії BVS-Rabota

Протягом багатьох років компанія BVS-Rabota співпрацює з відповідальними працедавцями зарубіжних країн.

За кілька років роботи на рекрутинговому терені у BVS-Rabota складений певний алгоритм роботи по залученню клієнтів. При покупці франшизи компанія ділиться досвідом, величезним пластом часу і сил зі своїми франчайзі. Це окремий блок інформації щодо статистики ринку, кількості, якості та ефективності спеціалізованих сайтів, і навіть окремий посібник дляпрофесійного спілкування з клієнтом та багато ін. Сьогодні BVS-Rabota, щоб підтримати франчайзі, пропонує допомогу в створенні сайту.

Рекрутингових агентств, що пропонують послуги щодо виїзду на роботу за кордон, на сьогоднішній день багато, тому Віталій Беленець говорить, що паралельно з відкриттям компанії важливо подбати про рекламу. Чим більше сил і фінансів вкладено в рекламу, тим більшою буде віддача. «Кількість розміщених Вами вакансій на профільних сайтах прямо пропорційна кількості клієнтів, які до вас звернулись. Звичайно, якщо є можливість вкласти певну суму грошей у рекламу, результат буде кращим, але все можливо і з мінімальними ресурсами», - вважає Віталій Беленець.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank