15.10.2014

BVS-Rabota: одна франшиза на одне місто

Кількість міст в Україні, де ще немає філії компанії, обмежена

BVS-Rabota продовжує активний розвиток на умовах франчайзингу. Цього року відбулися відкриття нових партнерських філій у Львові, Запоріжжі, Кременчуці та Тернополі. Влітку були відкриті Дунаївці, що на Хмельниччині. «Наш дунаєвський франчайзі певний період жив за кордоном, і допомагав людям знайти роботу. А коли повернувся в Україну, то вирішив придбати франшизу рекрутингового агентства і займатися цим питанням на професійному рівні. При виборі франшизи він зупинився на пропозиції від BVS-Rabota, і після переговорів придбав її. Його діяльність є активною, вона радує і приносить хороші плоди», - поділився Віталій Беленець, засновник і власник рекрутингового агентства BVS-Rabota.

Філія BVS-Rabota Фото філії BVS-Rabota

Протягом багатьох років компанія BVS-Rabota співпрацює з відповідальними працедавцями зарубіжних країн.

За кілька років роботи на рекрутинговому терені у BVS-Rabota складений певний алгоритм роботи по залученню клієнтів. При покупці франшизи компанія ділиться досвідом, величезним пластом часу і сил зі своїми франчайзі. Це окремий блок інформації щодо статистики ринку, кількості, якості та ефективності спеціалізованих сайтів, і навіть окремий посібник дляпрофесійного спілкування з клієнтом та багато ін. Сьогодні BVS-Rabota, щоб підтримати франчайзі, пропонує допомогу в створенні сайту.

Рекрутингових агентств, що пропонують послуги щодо виїзду на роботу за кордон, на сьогоднішній день багато, тому Віталій Беленець говорить, що паралельно з відкриттям компанії важливо подбати про рекламу. Чим більше сил і фінансів вкладено в рекламу, тим більшою буде віддача. «Кількість розміщених Вами вакансій на профільних сайтах прямо пропорційна кількості клієнтів, які до вас звернулись. Звичайно, якщо є можливість вкласти певну суму грошей у рекламу, результат буде кращим, але все можливо і з мінімальними ресурсами», - вважає Віталій Беленець.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BVS-Rabota: одна франшиза на одне місто

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank