Четвер
02.10.2014
To be Bride пропонує стати власником розкішного бізнесу
 

To Be Bride - один з найбільших світових виробників весільних та вечірніх суконь. Досвід співпраці з провідними дизайнерами світової fashion-індустрії, дозволяє компанії виробляти продукцію, що відповідає світовим стандартам. Компанія To Be Bride пропонує співпрацю по франчайзингу. Необхідні інвестиції при відкритті салону: € 40'000.

Переваги співпраці з To be Bride - це велика роздрібна мережа, що працює на продукції одного бренду; колекції, створені на основі численних маркетингових досліджень ринку жіночого одягу для урочистих випадків; широкий асортимент продукції - від весільних та вечірніх суконь до аксесуарів; можливість вибору найбільш зручної форми отримання товару: самовивіз зі складу, замовлення по каталогу або через сайт, доставка за допомогою транспортної компанії та багато ін.

 


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти