01.10.2014

Terminix купує Groupe Cameron

Компанія зкуповує активи на канадському ринку

24 вересня американська компанія Terminix, що є провідним постачальником послуг у боротьбі з термітами та іншими шкідниками, оголосила про покупку Groupe Cameron, яка базується у Квебеку (Канада). Варто відзначити, що минулого року на канадському ринку була куплена компанія Magical Pest Control з Торонто і компанія Care Pest & Wildlife Control із Ванкуверу. Terminix є підрозділом компанії ServiceMaster Global Holdings, яка розвиває по франчайзингу кілька проектів по наданню різних побутових послуг: клінінг, ремонт меблів, боротьба зі шкідниками та ін. Всього у компанії більше 7 тисяч власних і франчайзингових точок.

Groupe Cameron Фото з мережі інтернет

Groupe Cameron, заснована в 1962 році, спеціалізується на наданні послуг з боротьби з шкідниками. Groupe Cameron має п’ять філій у кількох регіонах Канади.

«Ми раді оголосити про придбання Groupe Cameron, яка демонструє стійке зростання і високий рівень утримання клієнтів. Крім того, подібні придбання залишаються невід'ємною частиною стратегії розширення Terminix, як у Північній Америці так і в світі», - сказав президент міжнародного підрозділу Terminix Ларі Прюіт. На сьогоднішній момент компанія Terminix обслуговує більш 2,8 млн як приватних, так і корпоративних клієнтів у 12-ти країнах світу. По зарубіжним джерелам інформації.
 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank