01.10.2014

Terminix купує Groupe Cameron

Компанія зкуповує активи на канадському ринку

24 вересня американська компанія Terminix, що є провідним постачальником послуг у боротьбі з термітами та іншими шкідниками, оголосила про покупку Groupe Cameron, яка базується у Квебеку (Канада). Варто відзначити, що минулого року на канадському ринку була куплена компанія Magical Pest Control з Торонто і компанія Care Pest & Wildlife Control із Ванкуверу. Terminix є підрозділом компанії ServiceMaster Global Holdings, яка розвиває по франчайзингу кілька проектів по наданню різних побутових послуг: клінінг, ремонт меблів, боротьба зі шкідниками та ін. Всього у компанії більше 7 тисяч власних і франчайзингових точок.

Groupe Cameron Фото з мережі інтернет

Groupe Cameron, заснована в 1962 році, спеціалізується на наданні послуг з боротьби з шкідниками. Groupe Cameron має п’ять філій у кількох регіонах Канади.

«Ми раді оголосити про придбання Groupe Cameron, яка демонструє стійке зростання і високий рівень утримання клієнтів. Крім того, подібні придбання залишаються невід'ємною частиною стратегії розширення Terminix, як у Північній Америці так і в світі», - сказав президент міжнародного підрозділу Terminix Ларі Прюіт. На сьогоднішній момент компанія Terminix обслуговує більш 2,8 млн як приватних, так і корпоративних клієнтів у 12-ти країнах світу. По зарубіжним джерелам інформації.
 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Terminix купує Groupe Cameron

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank