Вівторок
30.09.2014
Бізнес для істинних цінителів нижньої білизни
 

Компанія Anabel Arto день за днем зміцнює свої позиції на ринку. Торгова марка представляє білизну вітчизняного виробництва. Anabel Arto пропонує асортимент жіночої та чоловічої нижньої білизни, панчішно-шкарпеткові вироби, пляжну моду, трикотажні вироби, аксесуари. Мета компанії радувати вимогливу цільову аудиторію якісним і доступним продуктом. Колекції створюються власною групою технологів, конструкторів і дизайнерів, мають за основу унікальний і креативний підхід, відповідаючи самим останнім віянням моди. Торгову марку вже знають в Україні, Росії та Казахстані.

Франшиза Anabel Arto - це бізнес для справжніх цінителів краси. Ефективна робота власної роздрібної мережі дозволяє використовувати перевірену бізнес-схему для побудови вашого бізнесу. Необхідні інвестиції для майбутнього франчайзі: $ 50 000.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти