25.09.2014

В унісон iз Antonio Biaggi

Франчайзі відомого ритейлеру ростуть разом із компанією

20 вересня відбулося відкриття партнерської філії компанії Antonio Biaggi у Херсоні. Магазин розташований в ТРЦ «Фабрика», загальна площа нової торгової точки становить 75,23 кв.м. «Відкриття для нас особливе тим, що це партнери, які мають вже 4 магазини Antonio Biaggi у Криму. Вони розвиваються і розширюються разом з компанією, що нас дуже радує», - розповіла Тетяна Ясиновська, начальник оптового відділу компанії Antonio Biaggi.

Antonio Biaggi Фото нового магазину Antonio Biaggi у Херсоні

У колекціях Antonio Biaggi представлені стилі від класики до авангарду. Фахівці компанії у розробці кожної колекції керуються трьома основними критеріями: краса, елегантність, стиль.

Компанія веде активну діяльність за межами України. «Відкрито ще один франчайзинговий магазин у Росії в Хабаровську. Також наша компанія все-таки прийняла рішення брати участь у московській виставці BuyBrand Expo 2014. І, як зазвичай, у нас дуже великі плани щодо розвитку не тільки в країнах СНД, а й у Європі», - додала Тетяна Ясиновська.

Франчайзинг Antonio Biaggi - це бізнес-проект, який максимально налаштовує до себе кінцевого споживача і тим самим забезпечує франчайзі стабільний дохід, і дає успішний досвід ведення бізнесу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
В унісон iз Antonio Biaggi

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank