19.09.2014

Патріотичний «Твой Подарочек»

Цілісна бізнес-система з невеликими вкладеннями та швидкою окупністю

На сьогоднішній момент у компанії ведеться робота над асортиментом продукції, а також розширюються її кордони. «Скоро плануються відкриття трьох торгових точок. Вони відбудуться у Чернігові, Львові та Івано-Франківську. На даному етапі йдуть активні переговори з нашими майбутніми франчайзі», говорить директор департаменту розвитку ТОВ «Паперовий Змій», Костянтин Куліда.

«Твой Подарочек» Фото продукції «Твой Подарочек»

«Паперовий змій» - власник франчайзингової мережі «Твой Подарочек» - один із найбільших постачальників обладнання, витратних матеріалів та заготовок, необхідних для виготовлення оригінальних подарунків.

Сьогодні продукція мережі дизайнерських майстерень по нанесенню і друку всіляких зображень різними технологіями, стала більш патріотичною і національною. У колірній гамі з'явилося більше української символіки.

Компанія пропонує своїм партнерам цілісну бізнес-систему, що включає технологію створення фірмової дизайнерської майстерні з нанесення і друку, комплекс послуг по веденню бізнесу, постійну організаційну та інформаційну підтримку. Франшиза розроблена з урахуванням повного переліку бізнес-процесів, які істотно скорочують виробничі і логістичні ризики. Максимально враховані особливості українських умов ведення справи.

«Твой Подарочек»

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank