19.09.2014

Патріотичний «Твой Подарочек»

Цілісна бізнес-система з невеликими вкладеннями та швидкою окупністю

На сьогоднішній момент у компанії ведеться робота над асортиментом продукції, а також розширюються її кордони. «Скоро плануються відкриття трьох торгових точок. Вони відбудуться у Чернігові, Львові та Івано-Франківську. На даному етапі йдуть активні переговори з нашими майбутніми франчайзі», говорить директор департаменту розвитку ТОВ «Паперовий Змій», Костянтин Куліда.

«Твой Подарочек» Фото продукції «Твой Подарочек»

«Паперовий змій» - власник франчайзингової мережі «Твой Подарочек» - один із найбільших постачальників обладнання, витратних матеріалів та заготовок, необхідних для виготовлення оригінальних подарунків.

Сьогодні продукція мережі дизайнерських майстерень по нанесенню і друку всіляких зображень різними технологіями, стала більш патріотичною і національною. У колірній гамі з'явилося більше української символіки.

Компанія пропонує своїм партнерам цілісну бізнес-систему, що включає технологію створення фірмової дизайнерської майстерні з нанесення і друку, комплекс послуг по веденню бізнесу, постійну організаційну та інформаційну підтримку. Франшиза розроблена з урахуванням повного переліку бізнес-процесів, які істотно скорочують виробничі і логістичні ризики. Максимально враховані особливості українських умов ведення справи.

«Твой Подарочек»

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Патріотичний «Твой Подарочек»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank