04.09.2014

Осіннє оновлення Ti Amo

Компанія представляє нову колекцію, до якої залучено національних виробників

Компанія Sico Fusion займається дизайном, розробкою, виробництвом і продажем взуття, має сімнадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України. Своїм успіхом компанія багато в чому зобов'язана плідній співпраці з італійськими дизайнерами екстра-класу.

TiAmo Фото нової колекції TiAmo

Новий асортимент TiAmo приваблює розмаїттям кольорів та матеріалів, стилів і напрямків, а також різними ціновими пропозиціями.

Сьогодні Sico Fusion розширює асортимент продукції, а також представляє клієнтам свою нову колекцію осінь-зима 2014-2015 рр. «Цього року ми почали працювати з українськими фабриками з метою підтримки національного виробника, що може позитивно відобразиться на економіці країни в цілому. І, щоб задовольнити побажання наших клієнтів: надавши їм різні по ціновій категорії варіанти товару. Так як вартість валюти зростає, а добробут населення ні. Якщо у покупця є можливість, то він може придбати італійські взуттєві марки такі як Giorgio Vasari, Vasari Trend та інші, а якщо ні, то ми за допомогою співпраці з українським виробником пропонуємо більш бюджетні варіанти взуття, яке шиється в Україні, а комплектуючі поставляємо італійські», - ділиться комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

Компанія презентує у магазинах "TiAmo" нову колекцію осінь-зима 14-15, не дивлячись ні на що, пропонована колекція має найширший асортимент вибору як для юних дівчат, так і досвідчених жінок, для хлопців що віддають перевагу кежуал, і чоловіків які обирають класику.  «Що стосується нових проектів, то вони припинені до стабілізації обстановки в країні. На даному етапі йде підтримка наших франчайзі, а також ми активно розвиваємо співпрацю з оптовими клієнтами», - на останок додає Наталія Зайцева.

“TiAmo

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Осіннє оновлення Ti Amo

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank