Четвер
04.09.2014
Компанія представляє нову колекцію, до якої залучено національних виробників
 

Компанія Sico Fusion займається дизайном, розробкою, виробництвом і продажем взуття, має сімнадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України. Своїм успіхом компанія багато в чому зобов'язана плідній співпраці з італійськими дизайнерами екстра-класу.

Сьогодні Sico Fusion розширює асортимент продукції, а також представляє клієнтам свою нову колекцію осінь-зима 2014-2015 рр. «Цього року ми почали працювати з українськими фабриками з метою підтримки національного виробника, що може позитивно відобразиться на економіці країни в цілому. І, щоб задовольнити побажання наших клієнтів: надавши їм різні по ціновій категорії варіанти товару. Так як вартість валюти зростає, а добробут населення ні. Якщо у покупця є можливість, то він може придбати італійські взуттєві марки такі як Giorgio Vasari, Vasari Trend та інші, а якщо ні, то ми за допомогою співпраці з українським виробником пропонуємо більш бюджетні варіанти взуття, яке шиється в Україні, а комплектуючі поставляємо італійські», - ділиться комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

Компанія презентує у магазинах "TiAmo" нову колекцію осінь-зима 14-15, не дивлячись ні на що, пропонована колекція має найширший асортимент вибору як для юних дівчат, так і досвідчених жінок, для хлопців що віддають перевагу кежуал, і чоловіків які обирають класику.  «Що стосується нових проектів, то вони припинені до стабілізації обстановки в країні. На даному етапі йде підтримка наших франчайзі, а також ми активно розвиваємо співпрацю з оптовими клієнтами», - на останок додає Наталія Зайцева.

арт-майстерня