01.09.2014

Апетит маємо завжди

Ірина Верютіна розповідає про сегмент українського ринку швидкого харчування

За останні кілька років ринок громадського харчування зріс. На думку експертів це сталося, в основному, завдяки збільшенню відвідуваності мережевих ресторанів. Зростання у сегменті закладів швидкого обслуговування відбувається як за рахунок переходу в нього відвідувачів, які раніше обирали більш дорогі заклади, так і за рахунок тих, хто віддавав перевагу більш дешевим закладам.

Ірина Верютіна Фото Ірини Верютіної

Ирина Верютіна, начальник департаменту развитку компаниї BurgerCLUB.

— Ірино, як Ви оцінюєте на сьогоднішній момент ситуацію на ринку швидкого харчування? Які корективи внесені нинішнім часом?

Ми маємо досвід роботи у складні для нашої країни часи, на жаль, що мають властивість періодично повторюватись. Як показує досвід, ринок швидкого харчування досить стабільний у ці періоди. Співвідношення ціни та якості пропонованого товару робить фаст-фуд ще більш привабливим в очах і на смак наших клієнтів. Історично середній ціновий сегмент завжди найбільш стабільний під час економічних коливань.

— Яких правил потрібно дотримуватися, щоб плідно працювати і розвиватися у будь-який час?

Звичайно не можна стверджувати, що нинішній стан речей ніяким чином на нас не відобразився, але наша компанія, незважаючи ні на що, утримує свої позиції. Ми зафіксували вартість інвестиції на рівні минулого року і поки не плануємо їх переглядати, думаю, що у наш час - це показник. Політика компанії незмінна протягом багатьох років. Ми націлені на розвиток, охоплюємо нові території, відкриваємо для себе нові ринки. Без огляду на те, що бренд досить молодий, ми домоглися не малих успіхів і не збираємося зупинятися на досягнутому, але позначити які або перспективи зараз досить складно. Не думаю, що цей рік ознаменує себе як рік великих результатів і звершень, але проте він результативний.

— Які зміни можуть очікувати ринок?

Сподіваюся, зміни нас чекають тільки позитивні, адже у скрутні часи змушують нас мобілізувати всі сили, зростає конкуренція і боротьба за клієнта, іде природний відбір, якщо можна так сказати. Так що маю усі підстави вважати, що все буде добре.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank