03.09.2014

Coral Travel росте!

Літні відкриття франчайзингових офісів

Відкриття 25-го франчайзингового офісу «Мережі турагентств Coral Travel», яке пройшло в яскравій святковій атмосфері з усіма необхідними атрибутами відбулося у Полтаві (відеоролик з відкриття). Тепер і жителям Полтави стали доступними високі стандарти сервісу і широкий асортимент турів від «Coral Travel», туроператора з більш ніж 20-річним досвідом.

«Мережа Турагентств Coral Travel» Фото Coral Travel

Урочисте відкриття філіалу «Мережі Турагентств Coral Travel» у Полтаві.

Урочистим відкриттям 30-го франчайзингового офісу «Турагентство Coral Travel» став офіс у Житомирі ТРЦ «Global UA». На честь відкриття нового офісу компанія організувала і провела веселе свято для дітей під назвою «Я малюю яскравий відпочинок!». Кожна дитина змогла намалювати свою мрію - відпочинок, про який він мріє. Були проведені конкурси, розваги, перевтілення від художника-аквагрімера, а також безліч подарунків для дітей та їх батьків.

«Мережа Турагентств Coral Travel»

На сьогоднішній день жителі Полтави та Житомира мають можливість бронювати широкий спектр турів по найпопулярніших і затребуваних напрямах, а також можуть вибирати ексклюзивні готелі і різноманітні варіанти відпочинку. А компанія Coral Travel має намір відкривати свої філії в інших містах.

Coral Travel - найбільший міжнародний оператор запрошує до співпраці партнерів, зацікавлених у стабільному та успішному розвитку свого бізнесу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Coral Travel росте!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank