28.08.2014

Інноваційний підхід EHRLE

Компанія пропонує безконтактні автомийки за франчайзинговою схемою

EHRLE виробляє безконтактні мийки самообслуговування. Вони асоціюються з якістю виробництва та застосуванням безконтактної технології і рішень, які підвищують ефективність миття автомобілів. Основною рисою обладнання в продажу є легкість обслуговування.

Безконтактні автомийки EHRLE Фото продукту компанії EHRLE

Більш ніж 50-річний досвід компанії поєднаний з інноваційним підходом до технологічного процесу та використанням сучасних рішень.

Мийки виробляються з урахуванням різних вимог і потреб інвесторів. В результаті, можна купити безконтактну мийку самообслуговування, яка буде відмінно працювати в практично будь-яких умовах. У продажу знаходяться безконтактні мийки самообслуговування однопостові для використання в місцях з невеликим вільним простором, але теж виробляємо мийку багатопостових, що відповідає вимогам найвибагливіших інвесторів. Будь-яка модель може бути оснащена стандартним обладнанням, але є теж можливість підготовки мийки самообслуговування у версії з додатковими аксесуарами, наприклад інноваційною системою EHRLESol ™, що мінімізує витрати на обігрів, завдяки застосуванню сонячних панелей. Майбутньому франчайзі компанії необхідні інвестиції від $15 000.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank