28.08.2014

Інноваційний підхід EHRLE

Компанія пропонує безконтактні автомийки за франчайзинговою схемою

EHRLE виробляє безконтактні мийки самообслуговування. Вони асоціюються з якістю виробництва та застосуванням безконтактної технології і рішень, які підвищують ефективність миття автомобілів. Основною рисою обладнання в продажу є легкість обслуговування.

Безконтактні автомийки EHRLE Фото продукту компанії EHRLE

Більш ніж 50-річний досвід компанії поєднаний з інноваційним підходом до технологічного процесу та використанням сучасних рішень.

Мийки виробляються з урахуванням різних вимог і потреб інвесторів. В результаті, можна купити безконтактну мийку самообслуговування, яка буде відмінно працювати в практично будь-яких умовах. У продажу знаходяться безконтактні мийки самообслуговування однопостові для використання в місцях з невеликим вільним простором, але теж виробляємо мийку багатопостових, що відповідає вимогам найвибагливіших інвесторів. Будь-яка модель може бути оснащена стандартним обладнанням, але є теж можливість підготовки мийки самообслуговування у версії з додатковими аксесуарами, наприклад інноваційною системою EHRLESol ™, що мінімізує витрати на обігрів, завдяки застосуванню сонячних панелей. Майбутньому франчайзі компанії необхідні інвестиції від $15 000.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Інноваційний підхід EHRLE

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank