26.08.2014

12-річний ювілей Сонати!

Компанія планує відкриття філій, розробляє нові програми, відкриває нові маршрути

У серпні компанія «Соната» святкує 12-річчя успішної роботи на ринку туристичних послуг. На даному етапі прийнято рішення про зміцнення існуючих офісів з акцентом на навчанні персоналу, а також розвитку франчайзингової мережі. Найближчим часом планується відкриття офісу в місті Тернопіль та представництв у центральній Україні.

Офіс «СОНАТА». Фото агенції «СОНАТА».

Офіс мережі агенцій «СОНАТА».

«Цієї осені ми представимо нашим партнерам оновлені програми лояльності та промо-акції. Постійна робота над поліпшенням бізнес-процесів і відпрацювання схеми роботи франчайзингу, дозволяє отримувати максимальну продуктивність у роботі. Також розроблено щільний графік проведення семінарів та вебінарів, рекламних турів для розвитку та ефективної роботи Мережі агенцій «СОНАТА», - розповідає Вікторія Коваль, заступник директора з розвитку Мережі агенцій «СОНАТА».

У 2014-2015 роках компанія «СОНАТА» планує розробку унікальних і доступних туристичних програм в Україні та за кордоном: ринок поповниться новими екскурсійними турами по напрямках ОАЕ, Куба, Мексика і США. Також компанія ставить цілі щодо розвитку внутрішнього туризму і найближчим часом наші клієнти познайомляться з новими програмами по Україні - Сонячне Закарпаття і Весела Одеса. «Окремо відзначу вже відому, але від цього не менш популярну програму для студентів Work and Travel USA, яка дозволить багатьом агентствам мережі не лише мати стійкі продажі в міжсезоння, але й підвищувати свій прибуток. Ми готові надати комплексну підтримку нашим партнерам, для отримання ними успішних фінансових показників», - додає Вікторія Коваль.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
12-річний ювілей Сонати!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank