23.08.2014

Щирі вітання!

З головним державним святом країни, яке відзначається щороку на честь прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України

Дорогі українці, 24 серпня 2014 року виповнюється 23 роки незалежності України. Це найважливіше свято нашої державності – величний День незалежності України. Це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, обагрене кров’ю, омріяне численними поколіннями багатовікової історії нашої свободолюбної країни. 
Віками прямуючи до Незалежності, українці, не покладаючи рук, не схиляючи голови, не шкодуючи сил і життя, наближали, взиваючи до Господа, цей омріяний день. Вітаючи Вас, шановні співвітчизники, бажаємо мирного неба над головою, подальшого процвітання нашої країни і кожної родини. Нехай життя надихає Вас на нові досягнення –   заради наших дітей і батьків, заради нашої неньки-України.

День незалежності країни Фото символіки України

Задивляюсь у твої зіниці голубі й тривожні, ніби рань. Крешуть з них червоні блискавиці революцій, бунтів і повстань. Україно! Ти для мене диво! І нехай пливе за роком рік, буду, мамо, горда і вродлива, з тебе дивуватися повік... Василь Симоненко.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank