16.08.2014

Ще одна виставка!

Цього разу франчайзингова подія відбудеться в Австралії

З 22 по 24 серпня включно в Мельбурні пройде Franchising & Business Opportunities Expo 2014. Захід  відбудеться у виставковому центрі MECC (Melbourne Exhibition and Convention Centre). Організатор події: Diversified Exhibitions Australia.

Franchising & Business Opportunities Expo Фото з мережі інтернет

Тематика: автомобільний бізнес; мобільні та домашні підприємства; фінансові послуги; роздрібна торгівля; телекомунікації; служби доставки і упаковки; послуги для саду, дому, басейну та ін.

Сьогодні франчайзинг в Австралії - це прибуткова індустрія, і кількість людей, які долучаються до  нього стає все більше. Франчайзинг може запропонувати підприємцям можливість нового бізнесу, інвесторам облаштоване й успішне бізнес середовище. Як і на будь-який інший форанчайзинговой виставці, на Franchising & Business Opportunities Expo, яка щорічно проходить в Австралії, відвідувачі ознайомляться з цікавими франчайзинговими пропозиціями і можливостями. А також будуть мати можливість поговорити з експертами індустрії про те, що їх цікавить. Як повідомляє портал franchisingexpo.com.au.

Австралія - один з досвідчених гравців у франчайзинговому бізнесі. Започаткували його на початку 1970-х  відомі американськи бренди: KFC, Pizza Hut, Mac Donalds, і з тих часів франчайзинг у країні розвивається стрімкими темпами, а на сьогоднішній момент це вигідний майданчик для розвитку не тільки американських брендів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank