16.08.2014

Ще одна виставка!

Цього разу франчайзингова подія відбудеться в Австралії

З 22 по 24 серпня включно в Мельбурні пройде Franchising & Business Opportunities Expo 2014. Захід  відбудеться у виставковому центрі MECC (Melbourne Exhibition and Convention Centre). Організатор події: Diversified Exhibitions Australia.

Franchising & Business Opportunities Expo Фото з мережі інтернет

Тематика: автомобільний бізнес; мобільні та домашні підприємства; фінансові послуги; роздрібна торгівля; телекомунікації; служби доставки і упаковки; послуги для саду, дому, басейну та ін.

Сьогодні франчайзинг в Австралії - це прибуткова індустрія, і кількість людей, які долучаються до  нього стає все більше. Франчайзинг може запропонувати підприємцям можливість нового бізнесу, інвесторам облаштоване й успішне бізнес середовище. Як і на будь-який інший форанчайзинговой виставці, на Franchising & Business Opportunities Expo, яка щорічно проходить в Австралії, відвідувачі ознайомляться з цікавими франчайзинговими пропозиціями і можливостями. А також будуть мати можливість поговорити з експертами індустрії про те, що їх цікавить. Як повідомляє портал franchisingexpo.com.au.

Австралія - один з досвідчених гравців у франчайзинговому бізнесі. Започаткували його на початку 1970-х  відомі американськи бренди: KFC, Pizza Hut, Mac Donalds, і з тих часів франчайзинг у країні розвивається стрімкими темпами, а на сьогоднішній момент це вигідний майданчик для розвитку не тільки американських брендів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ще одна виставка!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank