Вівторок
12.08.2014
Клієнтів і шанувальників популярного польського бренду чекають нові, виразні осінні колекції
 

Цієї осені Top Secret - мережа фірмових магазинів одягу стилю Casual і City, у рамках нової сезонної колекції Осінь 2014 представить декілька нових ліній чоловічого та жіночого одягу. Всі вони витримані в рамках світових подіумних трендів сезону Осінь-2014.

Один з ретро-трендів цього сезону буде повернення до 50-х і ретро стилю. У колекціях Top Secret на основі цього тренду народилося одразу кілька ліній. Жіночі - стримана PENSIONNAIRE і ніжна DUSTY PASTEL, а також чоловічі - ретро лінія MACHO MEN і дуже «джинсова» RETRO DENIM. Гранжева лінія CHECKS ARE BACK, що складається із 2-х сетів, здивує кількістю шкіри, яка так само актуальна у новому сезоні, і контрастами гами кольорів. А кежуальная і вільна лінія WORK & PLAY сподобаються любителям спортивного casual і меланжів у сірих тонах. Чоловічі лінії ще представлені в міському технологічному стилі - METROPOLITAN MAN, і в більш м'якому вільному силуеті - SO COSY.

вхід в магазин

Компанія динамічно розширює фірмову мережу магазинів на території України, та запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзингу. Нагадаємо, що для відкриття магазину під брендом Top Secret необхідне приміщення площею від 100 до 160 м2 у торговому центрі або ж на головній вулиці міста, а також інвестиції в сумі $350 на 1 м2 (магазин "під ключ" з наповненням одягу). Також компанія пропонує своїм партнерам умови співпраці, згідно з якими франчайзі може відкрити магазин на умовах комісійного продажу. В цьому випадку, підприємець буде отримувати до 36% від роздрібного обороту і має можливість повертати нереалізований товар.

 

 

 


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію