Понеділок
11.08.2014
Fragos S.A. у пошуках українських франчайзерів
 

Компанія Fragos S.A. заснована у 1987 р. Сфера її діяльності - це дизайн, виробництво і продаж одягу для дітей. Крім брендів Marasil і Mandarino, компанія розробляє, виробляє і представляє знамениті грецькі бренди, такі як Kitten і Sprint, а також міжнародні бренди Pierre Cardin, Tom Tailor, Mauli, пропонуючи одяг для дітей у віці від 0 до 16 років.

Компанія шукає нових партнерів в Україні. Пропонує майбутнім франчайзі постійне спостереження за магазинами і керівництво ними, навчання персоналу, пошук зовнішніх постачальників, а також використання нашого товарного знака, легко впізнаваного покупцями, і все це з пільговим коефіцієнтом прибутковості. Щороку компанія сприяє збільшенню продажів за допомогою програми Above the Line. Імідж продукції в ЗМІ доповнюється програмою Below-the-Line, а також за допомогою рекламних матеріалів ».


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?