10.08.2014

ІНВІТРО розширює межі та можливості

Компанія відкрила нові власні офіси у кількох містах України

За весну та літо незалежна лабораторія ІНВІТРО розширилася: відкривши власні офіси у Дніпропетровську, Краматорську, Бердичеві та Миргороді. Скоро очікуються відкриття у Нікополі та ще два офіси у Дніпропетровську.

ІНВІТРО Фото незалежної лабораторії ІНВІТРО

Зараз проходить акція для маленьких клієнтів Інвітро.

«Так як перед школою та дитячим садком дитині потрібно пройти медичне обстеження, то ІНВІТРО, піклуючись про своїх маленьких клієнтів, у всіх офісах на території України пропонує спеціальні умови для обстеження. Згідно акції, дітки до 14 років (включно) до 7 вересня 2014 можуть здати аналізи з 20%-ною знижкою», - ділиться менеджер по роботі з франчайзі «Незалежної лабораторії Інвітро» Ольга Тищенко. Варто додати, що розширився і прайс послуг компанії: додалися такі нові тести як генетичні дослідження. 
Що стосується майбутніх франчайзі, то залишається в силі особлива пропозиція для них - відсутність паушального внеску, і роялті з 24-го місяця - $ 1000. 

В Україні ІНВІТРО розпочала свою діяльність з 2010 року, відкривши у місті Дніпропетровську власний лабораторний комплекс ( 5-ти поверхова будівля загальною площею 1500 кв. м). Перший медичний офіс ІНВІТРО відкрив свої двері 1 грудня 2010 року. У цьому ж місяці на території України стартувала програма «Франчайзинг ІНВІТРО».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank