08.08.2014

Німецька якість у ціні

Найближчим часом франчайзингову мережу Мontana поповнять нові магазини

Восени клієнтів торгової марки Мontana чекають нові філії у різних куточках України. Плануються відкриття фірмових магазинів за франчайзинговою схемою в таких містах, як Запоріжжя, Суми, Львів, Івано-Франківськ, а також два - у Севастополі. Тому дуже скоро жителі цих міст будуть мати можливість купувати колекції відомої німецької марки.

ТМ Мontana Фото одягу ТМ Мontana

Якість продукції, широкий асортимент, що регулярно оновлюється, невисокий рівень закупівельних цін, впізнаваність бренду - основні критерії успішного бізнесу з Мontana.

Незважаючи на те, що зараз дуже складний час, і купівельна спроможність багатьох компаній упала на третину по всій Україні, а світові бренди йдуть з ринку на невизначений термін, компанія Монтана продовжує йти вперед, розвиватися, і відкривати нові філії. "Мontana має стійкі продажі. Маркою продовжують цікавитися далі, і все більше. Особлива активність проявляється саме зараз, перед сезоном 2014 - 2015 рр. Підприємців цікавить саме франчайзинговий формат співпраці, хоча ми, розуміючи нинішню ситуацію в Україні, пропонуємо й простий опт у мультибренді. Так як готові співпрацювати в будь-якому зручному для наших партнерів форматі», - коментує Наталія Бублій, керівник відділу франчайзингу ТОВ "Монтана стар" в Україні.
 
Нагадаємо, що на українському ринку Мontana з лютого 2013 року. Компанія займається як оптовим продажем джинсового, повсякденного та спортивної одягу цього бренду, так і продажем франшизи.

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank