30.07.2014

Власний сендвіч-бар з FreshLine

Влітку відбудеться відкриття по франчайзингу у Чернівцях

Сьогодні українська мережа сендвіч-барів FreshLine, яка вийшла на ринок громадського харчування в 2009-му році, є найбільшою на сході України, з добре налагодженою системою роботи і логістикою. У Харкові та області успішно працює 17 власних сенвіч-барів, і скоро відбудеться відкриття першого партнерського закладу в м. Чернівці.

сенвіч-бар  FreshLine Фото сенвіч-бару FreshLine

Найближчі плани FreshLine - вихід у сусідні регіони з планом побудови мережі в масштабах всієї країни.

«Перед тим як відкрити мережу сендвіч-барів FreshLine, я набирався досвіду за кордоном. Вивчаючи як функціонують різні бізнеси, шукав такий, який простий у функціонуванні, і має можливість ефективно використовувати працю людей. Брав на озброєння досвід успішних компаній, і прийшов до висновку, що мережа сенвіч-барів - це те, що потрібно. Тим більше, що в Україні ця ніша порожня», - розповідає Вадим Бортник, засновник мережі FreshLine.

У 2014 році компанія вирішила поділитися своїм ім'ям і досвідом з потенційними партнерами, тому, було прийнято рішення розвиватися по франчайзингу. Для того, щоб стати франчайзі компанії FreshLine, перш за все, важливо бути порядною людиною. Також слід мати мінімальний підприємницький досвід, та володіти інвестиціями в районі від $30 000 до $50 000 для відкриття сендвіч-бару. Паушальний внесок: $5 000. У свою чергу, керівництво компанії FreshLine підтримає франчайзі: допоможе відкрити заклад і запустити проект, щоб він ефективно працював. Забезпечить продукцією, поділиться усіма розробками, досвідом, проведе тренінги для персоналу та багато ін.

сенвіч-бар  FreshLine

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank