29.07.2014

Осіння подія - XII Franchise Expo 2014

Відбудеться на початку жовтня у Палаці Культури і науки міста Варшави

З 16-го по 18-те жовтня у Польщі пройде найбільша в Європі виставка, присвячена партнерськму бізнесу. XII Franchise Expo 2014 збере всіх тих, кому цікавий світ франчайзингу, і розвиток у ньому, а також кращих експертів, для обговорення цілого ряду питань, пов'язаних із перспективами і проблемами розвитку франчайзингу у центральній та східній Европі. У рамках виставки пройде ряд семінарів, орієнтованих на вирішення практичних питань в управлінні бізнесом. Більше інформації про цю подію, а також ознайомитися з учасниками Franchise Expo, Ви можете на сайті franchiseexpo.pl.

Franchise Expo 2013 Фото Franchise Expo 2013

Організатором XII Franchise Expo 2014 є міжнародна компанія ПРОФІТ систем.

XII Franchise Expo 2014 - прекрасна можливість представити франшизу своєї системи і зустрітися з потенційними франчайзі. Це ідеальне місце для обміну корисною інформацією, і зустрічей з діловими партнерами, де можна встановити нові ділові знайомства, дізнатися про сучасні тренди у франчайзингу, отримати інформацію щодо області маркетингу та управління фінансовими активами та багато ін.

Наш портал інформує Вас про важливі події у сфері франчайзингу, а також містить актуальну інформацію про франчайзингові та партнерські системи, що діють на території України.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Осіння подія - XII Franchise Expo 2014

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank