29.07.2014

Осіння подія - XII Franchise Expo 2014

Відбудеться на початку жовтня у Палаці Культури і науки міста Варшави

З 16-го по 18-те жовтня у Польщі пройде найбільша в Європі виставка, присвячена партнерськму бізнесу. XII Franchise Expo 2014 збере всіх тих, кому цікавий світ франчайзингу, і розвиток у ньому, а також кращих експертів, для обговорення цілого ряду питань, пов'язаних із перспективами і проблемами розвитку франчайзингу у центральній та східній Европі. У рамках виставки пройде ряд семінарів, орієнтованих на вирішення практичних питань в управлінні бізнесом. Більше інформації про цю подію, а також ознайомитися з учасниками Franchise Expo, Ви можете на сайті franchiseexpo.pl.

Franchise Expo 2013 Фото Franchise Expo 2013

Організатором XII Franchise Expo 2014 є міжнародна компанія ПРОФІТ систем.

XII Franchise Expo 2014 - прекрасна можливість представити франшизу своєї системи і зустрітися з потенційними франчайзі. Це ідеальне місце для обміну корисною інформацією, і зустрічей з діловими партнерами, де можна встановити нові ділові знайомства, дізнатися про сучасні тренди у франчайзингу, отримати інформацію щодо області маркетингу та управління фінансовими активами та багато ін.

Наш портал інформує Вас про важливі події у сфері франчайзингу, а також містить актуальну інформацію про франчайзингові та партнерські системи, що діють на території України.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank