28.07.2014

Взуттєвий франчайзинг

Український взуттєвий ринок - одна з перспективних галузей країни

Про особливості функціонування взуттєвого ринку ділиться Тетяна Ясиновська, начальник оптового відділу компанії Antonio Biaggi

Тетяна Ясиновська Фото Тетяни Ясиновської

Тетяна Ясиновська, начальник оптового відділу компанії Antonio Biaggi

— Тетяна, до чого повинен бути готовим майбутній франчайзі, який обрав взуттєву галузь?

Мінімальні ризики, у тому числі й фінансові - головна перевага «готового» бізнесу. У даний час спостерігається тенденція інвестувати в бізнес з отриманням прибутку в короткостроковій перспективі при мінімальних ризиках. На даний момент взуттєвий ринок в Україні - складна, але дуже перспективна галузь. Саме здорова конкуренція на взуттєвому ринку допомогла Antonio Biaggi зайняти нішу гідного гравця fashion-індустрії, завоювати авторитет і зміцнити довіру до торгової марки серед споживачів. Враховуючи ці факти, компанія Antonio Biaggi розробила зручну і вигідну програму франчайзингу, яка не вимагає від франчазі особливого досвіду чи навичок ведення бізнесу. Єдина вимога до партнера - це повна довіра і бажання заробляти.

— Відкривати магазини в невеликих містах складніше чи простіше?

За час присутності бренду Antonio Biaggi в Україні було відкрито близько 30-ти монобрендових магазинів. Процедура оформлення та відкриття магазину відпрацьована до дрібниць. Тому бізнес під ТМ Antonio Biaggi цілком реально почати через 2-3 місяці після підписання договору, не залежно від місця розташування. Навіть враховуючи сьогоднішню ситуацію в країні, попит на франшизу Antonio Biaggi не зменшується. Специфіка роботи в маленьких містах відрізняється тільки в каналах комунікацій і просування бренду.

— У якій мірі необхідно контролювати роботу франчайзі? Чи виникають конфлікти?

Контроль з боку франчазера не просто необхідний, а й життєво важливий. У контексті співпраці з Antonio Biaggi, контроль передбачає собою не просто систему управління, а систему оптимізації, оперативного реагування на зміни ринкового середовища з подальшими коректуваннями та рекомендаціями. Успіх франчазі - це успіх франчазера. Тому важливо налагодити партнерську роботу, вигідну всім сторонам бізнес-процесів. У даній ситуації конфлікти виключені, тому що партнерство має на увазі досягнення одних і тих же цілей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Взуттєвий франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank