28.07.2014

Взуттєвий франчайзинг

Український взуттєвий ринок - одна з перспективних галузей країни

Про особливості функціонування взуттєвого ринку ділиться Тетяна Ясиновська, начальник оптового відділу компанії Antonio Biaggi

Тетяна Ясиновська Фото Тетяни Ясиновської

Тетяна Ясиновська, начальник оптового відділу компанії Antonio Biaggi

— Тетяна, до чого повинен бути готовим майбутній франчайзі, який обрав взуттєву галузь?

Мінімальні ризики, у тому числі й фінансові - головна перевага «готового» бізнесу. У даний час спостерігається тенденція інвестувати в бізнес з отриманням прибутку в короткостроковій перспективі при мінімальних ризиках. На даний момент взуттєвий ринок в Україні - складна, але дуже перспективна галузь. Саме здорова конкуренція на взуттєвому ринку допомогла Antonio Biaggi зайняти нішу гідного гравця fashion-індустрії, завоювати авторитет і зміцнити довіру до торгової марки серед споживачів. Враховуючи ці факти, компанія Antonio Biaggi розробила зручну і вигідну програму франчайзингу, яка не вимагає від франчазі особливого досвіду чи навичок ведення бізнесу. Єдина вимога до партнера - це повна довіра і бажання заробляти.

— Відкривати магазини в невеликих містах складніше чи простіше?

За час присутності бренду Antonio Biaggi в Україні було відкрито близько 30-ти монобрендових магазинів. Процедура оформлення та відкриття магазину відпрацьована до дрібниць. Тому бізнес під ТМ Antonio Biaggi цілком реально почати через 2-3 місяці після підписання договору, не залежно від місця розташування. Навіть враховуючи сьогоднішню ситуацію в країні, попит на франшизу Antonio Biaggi не зменшується. Специфіка роботи в маленьких містах відрізняється тільки в каналах комунікацій і просування бренду.

— У якій мірі необхідно контролювати роботу франчайзі? Чи виникають конфлікти?

Контроль з боку франчазера не просто необхідний, а й життєво важливий. У контексті співпраці з Antonio Biaggi, контроль передбачає собою не просто систему управління, а систему оптимізації, оперативного реагування на зміни ринкового середовища з подальшими коректуваннями та рекомендаціями. Успіх франчазі - це успіх франчазера. Тому важливо налагодити партнерську роботу, вигідну всім сторонам бізнес-процесів. У даній ситуації конфлікти виключені, тому що партнерство має на увазі досягнення одних і тих же цілей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank