24.07.2014

Франшиза під відкритим небом!

Компанія S-Park розгорнула активну діяльність по франчайзингу.

S-park почаd свій розвиток по франчайзингу на початку 2014 року, для того щоб дати можливість започаткувати свій бізнес людям з активною життєвою позицією і підприємницькою хваткою, тим хто хоче зробити цей світ кращим. Керівництво компанії S-park вирішило розвивати франчайзинг для того, щоб передати досвід експлуатації власних мотузкових парків: проектування, будівництва та установки атракціонів, боротьби за виживання в мало прохідному місці, отримання дозволів у десятків чиновників і багато ін.

Мотузковий парк S-Park Фото мотузкового парку

Сума початкових вкладень варіюється в районі 30 000 доларів, вона залежить від розміру парку та його оснащення. Окупність - 1-2 сезони.

 «Я вважаю, що ідея особливо хороша тим, що цей бізнес дозволяє дотримуватися здорового способу життя, надає людям здорову альтернативу проведення часу у чотирьох стінах, або звичайної прогулянки по парку. А коли у Франції я побачив це як бізнес, зрозумів, що він має хороші перспективи. Так чому б не реалізувати його на нових просторах? Півроку тому я розраховував розгорнути франчайзинг тільки на території Росії, але вже зараз я адаптую програму для інших країн СНД і Європи», - поділився Іван Федоренко, засновник компанії S-park.
 
Якщо ви маєте досвід ведення власної справи, це буде великим плюсом, але навіть не маючи такого досвіду, ви сміливо можете починати бізнес з компанією S-park, так як крім самого парку, зможете отримати підтримку в управлінні та маркетингу, що дозволить збільшити потік клієнтів, середній чек та повернення клієнтів. Мотузковий парк - це гнучкий бізнес, який може бути підігнаний індивідуально під особливості кожного. Цей бізнес для тих, хто хоче не тільки заробляти, але й бачити результати своєї праці: місце в яке приходять цілими сім'ями; посмішки на обличчях дітей і дорослих, що пройшли свій перший маршрут; здорове молоде покоління, яке замість телевізора підкорює мотузкові висоти.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франшиза під відкритим небом!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank