Вівторок
22.07.2014
В Італії відбудеться відкриття чергового франчайзингового об’єкту
 

Іспанська мережа магазинів розвиваючих ігор та іграшок Imaginarium продовжує свій розвиток по франчайзингу відкриттям нового магазину в Мілані. На сьогоднішній день на території Італії працює 35 магазинів, а новий, площею 120 м.кв., буде відкритий у вересні поточного року. Міланський магазин відрізнятиметься наявністю двох овальних дверей: великі - для дорослих, і маленькі - для дітей.

Компанія була створена у 1992 році, і сьогодні об'єднує 400 магазинів у 30 країнах світу, в яких батькам і дітям пропонуються навчання, розваги, гарантію якості товарів і повну безпеку. Нинішній президент компанії Фелікс Тена Комадран керує діяльністю групи Imaginarium з моменту її заснування. Джерело інформації: azfranchising.com.
 


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти