21.07.2014

Автоматизація по франчайзингу

«SmileS.Шкільна Карта» - цікавий бізнес у школах

У зв'язку з розширенням діяльності компанія «Смайлс.Освіта» запрошує до співпраці представників у країнах СНД. Проект «SmileS.Шкільна Карта» шукає франчайзі в Україні з метою покриття ринку комплексних послуг для вчителів, батьків та учнів. ТОВ «Смайлс.Освіта» - компанія-розробник програмного забезпечення і комплексних рішень, спрямованих на створення ефективних комунікацій між школою і батьками, а також автоматизацію системи живлення в освітніх установах в рамках проекту «SmileS.Школьная Карта».

 «SmileS.Шкільна Карта» Фото з мережі інтернет

Партнерам пропонується в оренду програмне забезпечення «SmileS.Шкільна карта» строком на 1 рік.

Метою створення проекту «SmileS.Школьная Карта» є консолідація напрямків в галузі безпеки, обліку успішності, харчування школярів, інформатизація та автоматизація освітнього процесу. Основними модулями системи «SmileS.Школьная Карта» являються «Вхід/Вихід», «Електронний журнал/щоденник», «Шкільне харчування», додатковими - «Електронна бібліотека» (програмне забезпечення для бібліотекаря) та «Електронний медичний кабінет» (програмне забезпечення для медичного працівника).

Строгих критеріїв при виборі франчайзі у компанії немає. Найважливіше умова - активна позиція в питанні спілкування з представниками органів управління освіти, адміністрацією шкіл. Тому, що система освіти залишається трохи закостенілою, більше вітаються старі методи навчання. Тому про інновації потрібно вміло піднести інформацію вже при першій презентації проекту, інакше другого шансу може не бути. Вітається наявність зв'язків франчайзі з вищестоящими органами в сфері освіти.

Що стосується інвестицій, тут може бути два варіанти розвитку ситуації. Перший - якщо витрати на обладнання виділяють із фонду школи. У такому випадку, партнер несе витрати тільки за оренду програмного забезпечення. Його вартість варіюється від 5 до 15 тис. грн. в рік залежно від модуля. Якщо всі витрати лягають на партнера, то стартові інвестиції, відповідно, вище. Наприклад, для впровадження найменш витратного модуля «Електронний журнал/щоденник» знадобиться 25-30 тис. грн. за один модуль. Сюди входять витрати на планшетні комп'ютери (з розрахунку 20 штук на школу), а також оренда програмного забезпечення «Електронний журнал».

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Автоматизація по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank