19.07.2014

IHG оголошує відкриття

У Канаді відбудеться відкриття нового готелю Holiday Inn Express

InterContinental Hotels Group відкриває у Калгарі Holiday Inn Express. Готель розрахований на 113 номерів із бізнес-центром, критим басейном та конференц-залом на 160 чоловік, який можна буде використовувати як для корпоративних зустрічей, так і для весільних церемоній. Розташований готель неподалік від основних визначних пам'яток міста. Готелі Holiday Inn Express призначені для бізнесменів і туристів. У розвиток бренду Holiday Inn Express, Інтерконтиненталь груп вклала близько $ 1 млрд.

 Holiday Inn Express у Калгарі Фото з мережі інтернет

IHG розвиває такі готельні бренди, як InterContinental Hotels&Resorts, Hotel Indigo, Crowne Plaza Hotels&Resorts, Holiday Inn Hotels&Resorts, Holiday Inn Express, Staybridge Suites, Candlewood Suites, EVEN Hotels та HUALUXE Hotels&Resorts.

Всього група володіє, управляє і розвиває за системою франчайзингу більше 4700 готелів в 100 країнах світу з номерним фондом 68,8 тис. номерів. Представники готельної компанії InterContinental Hotels Group заявили про свої плани будівництва і відкриття готелів в деяких країнах СНД.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
IHG оголошує відкриття

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank