19.07.2014

IHG оголошує відкриття

У Канаді відбудеться відкриття нового готелю Holiday Inn Express

InterContinental Hotels Group відкриває у Калгарі Holiday Inn Express. Готель розрахований на 113 номерів із бізнес-центром, критим басейном та конференц-залом на 160 чоловік, який можна буде використовувати як для корпоративних зустрічей, так і для весільних церемоній. Розташований готель неподалік від основних визначних пам'яток міста. Готелі Holiday Inn Express призначені для бізнесменів і туристів. У розвиток бренду Holiday Inn Express, Інтерконтиненталь груп вклала близько $ 1 млрд.

 Holiday Inn Express у Калгарі Фото з мережі інтернет

IHG розвиває такі готельні бренди, як InterContinental Hotels&Resorts, Hotel Indigo, Crowne Plaza Hotels&Resorts, Holiday Inn Hotels&Resorts, Holiday Inn Express, Staybridge Suites, Candlewood Suites, EVEN Hotels та HUALUXE Hotels&Resorts.

Всього група володіє, управляє і розвиває за системою франчайзингу більше 4700 готелів в 100 країнах світу з номерним фондом 68,8 тис. номерів. Представники готельної компанії InterContinental Hotels Group заявили про свої плани будівництва і відкриття готелів в деяких країнах СНД.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank