За яких умов іноземні капітали підуть в Україну?

Середа
16.07.2014
Відбулася прес-конференція «Впровадження нових методів по залученню іноземних інвестицій в Україну»
 

 15 липня у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференцію на тему "Впровадження нових методів залучення іноземних інвестицій в Україну». За участю голови Державного агентства інвестицій та управління національними проектами України Сергія Євтушенко, президента Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, радника прем'єр-міністра України Володимира Щелкунова, директора департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Василя Федюка, Генерального секретаря ICC Ukraine Володимира Михайлова, та віце-президента Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Олени Колос.

 Усім відомо яку важливу роль в розвитку національної економіки відіграють іноземні інвестиції. Залучення коштів іноземних інвесторів сприяє активізації інвестиційного процесу, впровадженню нових технологій, використанню передового зарубіжного досвіду, розвитку малого і середнього бізнесу, зростанню інвестиційного потенціалу територій та ін.

 Зі слів Сергія Євтушенко, щоб прихід інвесторів до України не нагадував джек-пот чи виграш бінго, необхідно втілити в життя три основні трансформації:

Досягнення внутрішньої політичної стабільності. Перший крок до якої був зроблений – це вибір Президента України.

Досягнення внутрішньої економічної стабільності. Для цього необхідно було укласти договір про Асоціацію, що було здійснено 27 червня 2014 р. Тепер його необхідно ратифікувати.

Третя задача – врегулювання конфлікту на Сході країни, бо він є стоп-фактором для притоку масштабних інвестицій. «Я прогнозую зростання інтересу іноземних інвесторів до України», - надихнув Сергій Євтушенко.

«Ми готові плідно співпрацювати з ICC на шляху до залучення інвестицій. Міжнародна Торгова Палата має представництва у 92 країнах світу і стояла у витоків створення правил гри в міжнародній торгівлі. Нам по дорозі з цією організацією. Зараз складно сказати, що інвестиційний клімат в Україні впевнено покращується, але ми абсолютно переконані, що Україна перебуває на правильному шляху», — сказав Голова Держінвестпроекту. За його словами, українське національне представництво ICC буде долучене до розробки рішень Держінвестпроекту в рамках роботи Громадської ради, а також тісно співпрацювати із відомством у напрямі пошуку та супроводу інвесторів.

 Володимир Щелкунов зазначив, що співпраця з Держінвестпроектом дозволить здійснювати супровід більш великих інвестиційних проектів. Він додав, що для покращення інвестиційної діяльності ICC (International Chamber of Commerce) в рамках роботи з Держінвестпроектом зможе підключати представників ООН та європейської спільноти на рівні єврокомісаріату, а також опрацьовувати питання, пов’язані з міжнародними інвестиційними координаційними структурами.

 

 


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016