Вівторок
08.07.2014
Танцювальна школа планує покорити всю Україну
 

Школа ELISE DANCE почала свій розвиток по франчайзингу з 2009-го року. Працює по тій же системі, що фітнес клуби і салони краси. Можливо, єдине, чим відрізняється: проводить масштабні фестивалі та концерти. Танцювальний бізнес в Україні розвивається повільно, а значить, є куди розвиватися.

 «Наш напрямок абсолютно новий, що сформувався 5 років тому. У нього ще не вливалися такі великі капітали як, наприклад, в салони краси. Не дивлячись на те, що клубів багато, та вони нагадують перукарів, що працюють на дому, які рано чи пізно відсіються. Зараз на ринку залишаються лише сильні гравці», - поділилася Наталя Бобро, співзасновник ELISE DANCE. Франчайзингова кампанія ELISE DANCE спрямована на розвиток танцювальних шкіл у Києві та регіонах. У рамках франшизи школа надає всю необхідну допомогу в організації танцювального бізнесу. Її вартість коливається в районі $10 000.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти