08.07.2014

Танець з ELISE DANCE

Танцювальна школа планує покорити всю Україну

Школа ELISE DANCE почала свій розвиток по франчайзингу з 2009-го року. Працює по тій же системі, що фітнес клуби і салони краси. Можливо, єдине, чим відрізняється: проводить масштабні фестивалі та концерти. Танцювальний бізнес в Україні розвивається повільно, а значить, є куди розвиватися.

школа танцю ELISE DANCE Фото школи танцю ELISE DANCE

Танцювальна школа ELISE DANCE розвивається під керівництвом майстра спорту міжнародного класу зі спортивних бальних танців і чемпіона світу, Європи та України - Олексія Куцика.

 «Наш напрямок абсолютно новий, що сформувався 5 років тому. У нього ще не вливалися такі великі капітали як, наприклад, в салони краси. Не дивлячись на те, що клубів багато, та вони нагадують перукарів, що працюють на дому, які рано чи пізно відсіються. Зараз на ринку залишаються лише сильні гравці», - поділилася Наталя Бобро, співзасновник ELISE DANCE. Франчайзингова кампанія ELISE DANCE спрямована на розвиток танцювальних шкіл у Києві та регіонах. У рамках франшизи школа надає всю необхідну допомогу в організації танцювального бізнесу. Її вартість коливається в районі $10 000.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank