04.07.2014

GARCIA JEANS в ногу з модою

У Роттердамі відбулася презентація нової колекції весна-літо 2015

25 червня 2014 в Роттердамі (Голландія) пройшла презентація нової колекції GARCIA JEANS весна-літо 2015. Колекція носить назву «Little Italy» (маленька Італія), таку ж, як і назва району у Нью-Йорку, де в основному проживають вихідці з Італії.

нова колекція GARCIA JEANS Фото з колекції GARCIA JEANS 2015

Компанія "Мода Трейд Україна надає можливість відкриття концептуального монобрендового магазину чоловічого і жіночого молодіжного одягу GARCIA по франчайзингу.

"Саме історія цих переселенців, і те, як вони облаштовували свій побут на новій землі, надихнула дизайнерів GARCIA на створення цих колекцій. Презентація проходила на кораблі, який був круїзним судном, що курсувало між Європою і Америкою. Цей лайнер був побудований в 1959 році, а зараз пришвартований до причалу і працює як готель», - прокоментував маркетинг-менеджер компанії "Мода Трейд Україна" Юрій Процак.

Нагадаємо, що бренд GARCIA родом із Італії (1977 р.), В даний час магазини GARCIA JEANS працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Канаді, Чехії, Румунії, Греції, Кіпрі, Словаччині, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Росії та Україні. У нашій країні бренд представляє компанія «Мода Трейд Україна». В Україні працює 5 франчайзингових магазинів GARCIA JEANS (Рівне, Харков, Ужгород та Мукачево).

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
GARCIA JEANS в ногу з модою

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank