04.07.2014

GARCIA JEANS в ногу з модою

У Роттердамі відбулася презентація нової колекції весна-літо 2015

25 червня 2014 в Роттердамі (Голландія) пройшла презентація нової колекції GARCIA JEANS весна-літо 2015. Колекція носить назву «Little Italy» (маленька Італія), таку ж, як і назва району у Нью-Йорку, де в основному проживають вихідці з Італії.

нова колекція GARCIA JEANS Фото з колекції GARCIA JEANS 2015

Компанія "Мода Трейд Україна надає можливість відкриття концептуального монобрендового магазину чоловічого і жіночого молодіжного одягу GARCIA по франчайзингу.

"Саме історія цих переселенців, і те, як вони облаштовували свій побут на новій землі, надихнула дизайнерів GARCIA на створення цих колекцій. Презентація проходила на кораблі, який був круїзним судном, що курсувало між Європою і Америкою. Цей лайнер був побудований в 1959 році, а зараз пришвартований до причалу і працює як готель», - прокоментував маркетинг-менеджер компанії "Мода Трейд Україна" Юрій Процак.

Нагадаємо, що бренд GARCIA родом із Італії (1977 р.), В даний час магазини GARCIA JEANS працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Канаді, Чехії, Румунії, Греції, Кіпрі, Словаччині, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Росії та Україні. У нашій країні бренд представляє компанія «Мода Трейд Україна». В Україні працює 5 франчайзингових магазинів GARCIA JEANS (Рівне, Харков, Ужгород та Мукачево).

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank