23.06.2014

Можливості з LINE-X

Компанія займається дистрибуцією захисних поліуретанових покриттів

Продукція LINE-X використовується, зокрема, в автомобільній промисловості для покриття вантажних частин автомобілів. LINE-X Protective Coatings Ltd - ексклюзивний представник і імпортер поліуретанових захисних покриттів у Великобританії і деяких частинах Європи. LINE-X PC Ltd допомагає LINE-X Corp США в їх глобальній експансії. Продукція компанії використовується в різних галузях: торгівлі, промисловості, автомобільної, будівельної та інших сферах. Компанія надає послуги не тільки для клієнтів, але і для партнерів, щоб вони були конкурентоспроможними на ринку.

 LINE-X Фото LINE-X

LINE-X буде рада співпраці з українськими підприємцями!

Мета LINE-X - продовжувати виробляти високоякісні і найнадійніші матеріали, а також продовжити розробку нових продуктів. Поліуретанові покриття LINE-X захищають практично будь-яку поверхню від ударів, стирання, корозії, впливу більшості хімічних речовин і передчасного зносу. LINE-X буде продовжувати вивчати всі види технологічного обладнання для забезпечення найкращого і найбільш ефективного використання наявних процесів. Покриття застосовуються як у народному господарстві, так і у військовій сфері. Успішно використовується на воді і в повітрі.

Компанія має понад 500 партнерських об'єктів в 45 країнах світу. LINE-X продовжує пошук франчайзі по всій Великобританії і Європі, і готова надати технічну підтримку, навчання, допоможе стати експертом у даній області.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank