21.06.2014

Попит рекламодавців на інтернет в Україні зростає

Доходи від реклами скоротяться в друкованих ЗМІ та зовнішній рекламі, а наростити їх зможе тільки онлайн-сегмент

На думку аналітиків Publicis Group, рекламний ринок в доларовому еквіваленті скоротиться на 32%. "Ми рахували за курсом 11,5 грн/$. Відповідно, залежно від коливань курсу в гривні ринок впаде на 5-10%", - зазначив керівник компанії Cortex Андрій Колесник. Гірше було тільки в 2009 році, коли ринок просів на 22%. В інші роки сумарні витрати рекламодавців стабільно зростали. Наприклад, за минулий рік, за даними Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), ринок виріс на 11% - до 10,6 млрд грн. Ще шість місяців тому на 2014-й прогнозували таке ж зростання. Повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Інтернет Фото інтернет мережі

Станом на 1 квітня домашній інтернет був вже у 37,8% домогосподарств (дані iKS-Consulting). 24500000 абонентів користуються мобільним інтернетом.

"Інтернет цього року, скоріш за все, буде єдиною категорією, що зросте", - говорить Андрій Колесник. За його словами, на збільшенні інтернет-бюджетів наполягають багато західних компаній, так як в інших країнах інтернет дає хороші результати. В Україні інтернет-реклама займає всього 7,3% ринку. У цілому по світу - 21,2%.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Попит рекламодавців на інтернет в Україні зростає

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank