18.06.2014

«Кофе Хауз» у Донецьку!

На початку квітня відкрився партнерський заклад на Сході країни

3-го квітня нинішнього року до сім’ї мережі кав'ярень «Кофе Хауз» приєднався новий франчайзі. Це заплановане відкриття у Донецьку відбулося, не дивлячись на ситуацію в регіоні. Заклад відкрито на бульварі ім. Пушкіна. Зі слів директора відділення управління нерухомістю ТОВ «Кофе Хауз. Україна», Наталлі Мусієнко, новий партнер вперше має справу з ресторанним бізнесом, але підійшов до нього дуже виважено і відповідально,  та й обирав його душею. Кав'ярня сподобалась дончанам, має відвідувачів, клієнтів, бо душевна атмосфера, що панує у закладі.

«Кофе Хауз» Фото «Кофе Хауз»

На сьогоднішній день мережа представлена вже 30-ма українськими точками

Наталія Мусієнко поділилась, що завдячуючи спільним командним діям та взаємодопомозі, всі заклади «Кофе Хауз» по Україні працюють стабільно, доставка продуктів безперебійна, в життя втілено нові літні програми та меню.

За франчайзинговою моделлю в Україні компанія почала розвиток влітку 2013 року. «Кофе Хауз» входить до десятки найбільших мереж кав'ярень у Європі. Компанія готова поділитися своїм успіхом та досвідом ведення цього бізнесу: пропонує українським підприємцям відкрити кав'ярню на умовах франчайзингу.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank