14.06.2014

Війна - війною, а весілля - весіллям!

Європейський бренд весільних та вечірніх суконь Slanovskiy активно працює при будь-яких умовах

За статистичними даними у 2014 році в порівнянні з 2013-им кількість урочистих одружень впало на 25% - 30%. За даними 2ГІС, протягом травня 2014 року в Києві закрилося 26 не мережевих весільних салонів працюючих без прив'язки до будь-яких брендів. «Slanovskiy - це не просто бізнес. Це прибуткова справа, яка крім доходу, приносить задоволення у вигляді позитивних емоцій, поваги і подяки клієнтів. У фірмових весільних салонах, зокрема і в Slanovskiy, падіння продажів не спостерігалися. Більше того, незважаючи на складну політичну ситуацію, компанія в березні відкрила відразу 3 салони на території Росії (Астрахань, Сургут і Магнітогорськ), і всі вони відмінно працюють», - розповідає директор роздрібної мережі компанії Slanvskiy - Руслан Гушила. 

салон Slanovskiy Фото салону Slanovskiy

Під ТМ Slanovskiy працює близько 30 салонів весільних суконь: в Україні, Росії, Казахстані, Великобританії, Італії та Німеччині.

Для розвитку мережі компанія використовує франчайзингову схему. Компанія-франчайзер готова надати підтримку і допомогу своїм франчайзі в будь-який час. Щоб відкрити салон весільних суконь під ТМ Slanovskiy в Україні, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 40 тисяч. 

Варто відзначити, що патріотизм керівництва ТМ Slanovskiy, бездоганний «Віримо в Україну! Віримо в гривню »- кредо Українських салонів Slanovskiy, після невимовного зростання долара, ціни на продукцію не перераховувалися. «Ми звичайно, і раніше дивилися на Захід, але в такий екстремальний для рідної України час взялися за Європу по-дорослому. Пропозиції від європейських підприємців, які раніше не розглядалися, на даному етапі активно опрацьовуються, ведуться активні діалоги, і скоро наша компанія зможе похвалитися ще кількома фірмовими бутиками в країнах Євросоюзу», - поділився Руслан Гушила. 

Що ж, якщо у важкі часи без підтримки ніяк, то франшиза, це саме та підтримка, яка не дасть впасти Вашому бізнесу!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Війна - війною, а весілля - весіллям!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank