06.06.2014

Оптимістичний настрій «БІЛЮКСу»

Сьогодні компанія шукає не просто партнерів по бізнесу, а однодумців, які розділять її загальну ідеологію

ТМ «БІЛЮКС» вважає, що на сьогоднішній день електричні системи довгохвильового опалення можуть служити однією з основ енергозбереження в Україні. На даному етапі компанія веде переговори з розширення мережі в країні, і продовжує працювати над розвитком бізнесу в США. «Процес підготовки виходу в Америку триває: зразки вже відправлені, в країні є наші представники, які вивчають обстановку, і ведеться активна робота над сайтом, щоб максимально зібрати американську аудиторію. Приблизно до вересня ми вже зможемо побачити плоди виконаної роботи», - розповів директор компанії «БІЛЮКС», Олег Литвинов.

Фото "БІЛЮКС"

Стати франчайзі Билюкс можна тільки до 31 серпня кожного року, тобто до високого сезону продажів енергозберігаючого обладнання. Є ще кілька місяців на прийняття рішення. Інвестиції становлять від 3000 доларів.

31 травня відбулася щорічна конференція «БІЛЮКС», в якій, крім керівної ланки компанії, взяли участь лідери-франчайзери. «Серед учасників на конференцію були запрошені три дистриб'ютора (Київ, Харків, Полтава), які вийшли на певний рівень продажів, і отримали майстер-франшизу, тобто, мають право продажу франшизи в своєму місті. З трьох наших нових франчайзі (Івано-Франківськ, Житомир та Вінниця), взяв участь вінницький партнер, який вже відпрацював сезон, і став лідером серед новачків, показавши гарні результати. На конференції приймалися стратегічні рішення, йшлося про розробку стратегії на майбутній рік, і він вже міг впливати на цей процес» , - поділився Олег Литвинов.

З подорожчанням газу в країні керівництво компанії прийшло до висновку, що перехід на електричне опалення довгими інфрачервоними хвилями може стати національною ідеєю. Понад сорок років електричні системи довгохвильового стельового опалення служать однією з основ енергозбереження в Європі.  А зараз, для України, це як ніколи актуально.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Оптимістичний настрій «БІЛЮКСу»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank