05.06.2014

Solar шукає партнерів-франчайзі в Україні

З метою розширення свого бізнесу, компанія зацікавлена ​​у співпраці за кордоном

Solar - бренд модного жіночого одягу, який був заснований трьома співвласниками в 1989 році. Продукція  відрізняється високою якістю матеріалів і досконалим кроєм фасону.
Solar Company має власні філії в Росії та Україні. А для подальшого розширення свого бізнесу, і щоб створити позитивний образ бренду на новому ринку за допомогою франчайзингової моделі, в пошуку нових партнерів.
 

Solar Фото магазину Solar

Щорічно створюються три колекції для весняно-літніх, осінньо-зимових та карнавальних сезонів. Вони призначені для для елегантних, активних жінок, з ноткою екстравагантності.

Solar зацікавлений у роботі з франчайзі, який є людиною високого соціального розвитку, надійним, а також має досвід у веденні бізнесу (пов'язанним з одягом), гарне знання техніки продажів, прекрасні організаційні та лідерські навики. Від потенційного кандидата компанія очікує готовність брати участь у підготовці, і безперервному накопиченні знань у галузі продажів і управління персоналом.

Компанія Solar гарантує майбутньому партнеру організаційну та консультаційну допомогу, наприклад, у підборі персоналу, поради з мерчендайзингу, дає можливість розміщувати інформацію про магазин франчайзі на офіційному сайті. Забезпечує навчання та подальший розвиток франчайзера. Важливо відзначити, що компанія Solar не бере участі в перевезенні закупленої продукції до магазину, але може запропонувати знижку на транспортні послуги перевізника DHL.
Сума інвестицій, якою повинен володіти франчайзі, варіюється від € 80 000 до € 130 000.


.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Solar шукає партнерів-франчайзі в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank