04.06.2014

Ti Amo розвивається

Sico Fusion планує нове відкриття у Днепропетровску

Компанія Ti Amo планує відкриття другого магазину у Дніпропетровську, тому активно веде переговори з торговельними центрами. «Зараз час, коли потрібно гідно пережити ситуацію, що склалася в країні, до її стабілізації. Не дивлячись на те, що призупинилися переговори з нашими майбутніми франчайзі, всі наші власні та франчайзингові об'єкти успішно працюють. Компанія налаштована на розвиток, і її сили сьогодні спрямовані на те, щоб зберегти клієнтів, якість продукції, підвищити рівень обслуговування (йде активна робота з персоналом). На даному етапі ми розглядаємо ще одне відкриття в місті Дніпропетровськ», - коментує комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

Ti Amo Фото магазину Ti Amo

Партнерський магазин, що був відкритий у Дніпропетровську.

Компанія Sico Fusion, має 17- річний досвід роботи на ринку України, пропонує стати бізнес-партнером франчайзингової мережі під торговою маркою Ti Amo. Sicо Fusion представляє два взуттєвих бренду: Giorgio Vasari, Vasari Trеnd. Взуття для компанії виробляють фабрики Італії, Іспанії, Португалії, Туреччини та Китаю.
«У такий не простий час, ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам: пропонуємо більш цікаві за ціною, але не менш якісні бренди, такі як італійський бренд Papaya, та іспанський - CDN. А також, ми розробляємо додаткові акції, щоб знизити ефект від подорожчання валюти, і залишити взуття доступним, для наших постійних клієнтів», - ділиться Наталя Зайцева.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank