04.06.2014

Ti Amo розвивається

Sico Fusion планує нове відкриття у Днепропетровску

Компанія Ti Amo планує відкриття другого магазину у Дніпропетровську, тому активно веде переговори з торговельними центрами. «Зараз час, коли потрібно гідно пережити ситуацію, що склалася в країні, до її стабілізації. Не дивлячись на те, що призупинилися переговори з нашими майбутніми франчайзі, всі наші власні та франчайзингові об'єкти успішно працюють. Компанія налаштована на розвиток, і її сили сьогодні спрямовані на те, щоб зберегти клієнтів, якість продукції, підвищити рівень обслуговування (йде активна робота з персоналом). На даному етапі ми розглядаємо ще одне відкриття в місті Дніпропетровськ», - коментує комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

Ti Amo Фото магазину Ti Amo

Партнерський магазин, що був відкритий у Дніпропетровську.

Компанія Sico Fusion, має 17- річний досвід роботи на ринку України, пропонує стати бізнес-партнером франчайзингової мережі під торговою маркою Ti Amo. Sicо Fusion представляє два взуттєвих бренду: Giorgio Vasari, Vasari Trеnd. Взуття для компанії виробляють фабрики Італії, Іспанії, Португалії, Туреччини та Китаю.
«У такий не простий час, ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам: пропонуємо більш цікаві за ціною, але не менш якісні бренди, такі як італійський бренд Papaya, та іспанський - CDN. А також, ми розробляємо додаткові акції, щоб знизити ефект від подорожчання валюти, і залишити взуття доступним, для наших постійних клієнтів», - ділиться Наталя Зайцева.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ti Amo розвивається

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank