Вівторок
03.06.2014
Світовий лідер меблевих магазинів відкрився в Південній Кореї
 

Мережа меблевих магазинів IKEA відкрила свій перший магазин в місті Gwangmyeong, що знаходиться в Південній Кореї. За словами менеджера проектів IKEA Korea Патріка Шурпфа, в планах компанії відкрити ще чотири магазини в країні вже до кінця 2020 року. Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, статутний капітал підприємства склав 30 млрд вон.

IKEA володіє найбільшою роздрібною мережею, що займається торгівлею меблями і всілякими товарами для дому. В даний час їй належить 345 магазинів по всьому світу. Близько 40 магазинів ІКЕА в 15 країнах світу управляються власниками франшизи, що не входять до складу групи компаній. IKEA налаштована на співпрацю з Україною, і кілька разів намагалася закріпитися в нашій країні, але поки їй це, в силу різних причин, не вдавалося.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано