02.06.2014

Бізнес на очах у всіх

«Майстерня карамелі» розпочала свій франчайзинговий шлях

У цьому році львівська «Майстерня карамелі» прийняла рішення стати франчайзером. Особливість компаніі полягає в тому, що це єдина мережа кондитерських майстерень в Україні, де цукерки та карамель виробляються безпосередньо перед гостями і покупцями. При виготовленні продукту використовуються виключно натуральні інгредієнти.

«Майстерня карамелі» Фото «Майстерні карамелі»

Для того, щоб запустити бізнес, франчайзі потрібні інвестиції від 40 000 доларів.

«Наш бізнес – це добрі емоції. Тому єдина вимога до майбутніх франчайзі – це щире та відповідальне відношення до справи. Річ не в технології, яку можна запустити і вона сама запрацює, а в постійному гарному відношенні до людей, тому що цей бізнес – ручна робота, і люди, які в ньому задіяні повинні мати щире бажання нести людям щось добре та світле. Майбутній партнер повинен мати творчий підхід до справи», поділився Андрій Дзюбан, директор компанії.

Плани на цей рік у «Майстерні карамелі» грандіозні. «Ми ведемо переговори про відкриття партнерських крамниць вже в цьому році у Києві (2 місця), Дніпропетровську, Ужгороді, Мукачево, Чернівцях, Запоріжжі та Кривому розі», - розказав Андрій Дзюбан.

 

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес на очах у всіх

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank