26.05.2014

Смак літа з "Віденські булочки"

З 26-го травня у мережі бекерай вперше стартує фестиваль полуниці.

Незважаючи на нестабільність в країні компанія "Віденські булочки" продовжує активну діяльність. 15-го травня у мережі бекерай стартувало нове, легке, акварельне меню, а з 26-го - вперше відкривається «Фестиваль полуниці». «Ми розробили лінійку продуктів, які були б цікаві гостям: починаючи від полуничного напою, і закінчуючи полуничним крем-супом, тірамісу, тарталетками», - говорить директор ТОВ «Віденські булочки», Надія Росинска. Відзначимо, що цього року в мережі бекерай чудово пройшов сезон Пасхи: з новими продуктами та ідеями, притому, що рецептура залишилася такою ж.

магазин Фото магазин "Віденські булочки"

Для відкриття бекерай "Віденські булочки "необхідна сума інвестицій від 20 000 до 180 000 доларів

На сьогоднішній день "Віденські булочки" налічують 7 власних, і 11 франчайзингових об'єктів, продаються в більш ніж 300 торгових точках в 24 містах України. «Квартал для нас був не з легких, але ми намагаємося працювати активно. Функціонують всі локації по Україні. Звичайно, виникли труднощі з доставкою продукції до Криму (певні вимоги щодо сертифікації), і на Схід, але, тим не менш, роблячи все можливе і не можливе, компанія доставляє продукцію у всі міста», - ділиться Надія Росинска.

Що стосується франчайзі, то вимоги до нових партнерів залишилися попередніми. «Відносно франчайзі нічого не змінилося. Радують успіхи запущеного нами в минулому році нового експрес формату «Віденські булочки», який не вимагає великих вкладень - він більш економічний, але й не поступається стандартним бекерай», - сказала Надія Росинска.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank