23.05.2014

Виставка "Меблева франшиза" 2014!

З 20 по 24 травня відкрита виставка меблів в «Крокус Експо»

Московський Міжнародний Меблевий Салон/ MIFS/ Rooms Moscow 2014 проходить у павільйоні №3 «Крокус Експо», де знаходиться безкоштовна підземна парковка на 6000 машино-місць; навпроти павільйонів МВЦ «Крокус Експо» також знаходиться безкоштовна автостоянка на 20 000 машино-місць, якими можуть скористатися як учасники заходу, так і його відвідувачі.

Виставка Фото виставки "Меблева франшиза" 2014

Стенд (14-434) компанії ТОВ "ПРОФІТ систем" розташований в залі №14.

Учасники можуть відвідати семінари, майстер-класи та презентації експертів в області франчайзингу, юристів і фінансистів, бізнес-радників, франчайзі і франчайзерів. Цього року форум освітлює напрямки: перехід на франчайзинг і механізми його просування, придбання франшизи з мінімальними ризиками та специфіка просування іноземної меблевої франшизи на російський ринок.
У 2014 році MIFS/ Rooms Moscow зібрала на своєму майданчику російських і зарубіжних виробників, близько 270 компаній, представлених в трьох залах: 13 , 14 і 15.

Компанії-експоненти, виставлені на експозиції франшиз, зможуть взяти участь у конкурсі «Лідер меблевої франшизи MIFS 2014». Експертне журі на підставі єдиних стандартів оцінки визначить найбільш успішні за основними товарними напрямками франшизи .


 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank