13.05.2014

Новий стрибок Costa Coffee

Керівництво мережі має намір відкрити велику кількість кав’ярень

За інформацією британського видання The Mirror, компанія Whitbread, власник бренду Costa Coffee, має намір активно розширюватися, збільшуючи свою присутність у різних країнах світу в 2014 році. В одній тільки Великобританії планується відкрити 200 нових кав'ярень, найнявши на роботу 3000 співробітників. Також в планах Whitbread на цей рік - відкриття 40 готелів Premier Inn сегмента економ-клас і нових ресторанів.

Costa Coffee Фото з інтернету

Costa Coffee є однією з найбільших мереж у світі: 2500 кав’ярень в 30 країнах.

Значне збільшення мережі відбулося протягом 2012 року, результатом якого стало збільшення прибутку компанії Whitbread на 16,5% і працевлаштування 43000 осіб. Керівництво прийняло рішення про новий стрибок у зростанні мережі в зв'язку з двома факторами: активного наступу конкурента - американських кав'ярень Starbucks, зниження прибутку Costa Coffee в 2013 році з £ 411.8 мільйонів до £ 399 мільйонів, у порівнянні з 2012 роком. Британська мережа кав'ярень, присутня майже у всіх країнах. Експерти вважають Costa Coffee одним з сильних британських брендів, що створений в 1971 році Бруно і Серджіо Коста. Заповзятливі італійці починали з фабрики з обжарюванні кави, а в 1978 році відкрили і першу кав'ярню у Лондоні.

Досить оригінальний рекламний хід застосовано компанією по залученню клієнтів Москви і Санкт-Петербургу. До кінця літа у всіх кав'ярнях Costa Coffee цих двох російських міст буде діяти спеціальна акція: у день відвідин театру, музею чи виставки, можна обміняти свій квиток на безкоштовний напій.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank