12.05.2014

Розвиток без кордонів зі STENDERS

Компанія оптимізує діяльність та інвестує в модернізацію виробництва

Оптимізація діяльності компанії в 2013 році у всіх регіонах сприяла загальному зростанню обороту роздрібної торгівлі майже на 17%, що за минулий рік у всіх магазинах STENDERS склав більше 27 млн. євро. У 2014 році процес розвитку нових каналів продажу продукції триває, і компанія планує досягти приросту обороту на 20%.

магазин STENDERS Фото магазин STENDERS

STENDERS розробляє плані щодо франчайзингу в Україні.

«Успішно залучені інвестиції допомогли прискорити впровадження на ринок нових продуктів, що дозволить розширити асортимент STENDERS, і підвищити конкурентноздатність компанії на світовому ринку косметики. Із збільшенням числа магазинів, і попиту на продукцію для нас вкрай важливо збільшити потужність лабораторії і стимулювати розробку продуктів. В якості одного з успішних продуктів можна згадати лінію по догляду за волоссям, яка завдяки 3Dтехнологіям, цінним компонентам та перевіреної ефективності, привернула до себе увагу багатьох визнаних в Європі експертів індустрії моди та краси», - розповів керівник STENDERS Яніс Берзіньш.
 
Добрими є результати діяльності спа-каналу в Європі, особливо виділяється Фінляндія, яка стала найбільшим ринком збуту спа-продукції після Латвії та Росії. Спрямовані зусилля на розвиток каналу концепції shop-in-shop у вже представлених регіонах, а також на нових ринках, наприклад, в Іспанії, Бельгії і Великобританії.

продукція STENDERS
 
Узагальнюючи результати діяльності за попередній рік діяльності підприємства STENDERS, особливо порадували успіхи в азіатському регіоні, де вже працюють більше 115 магазинів, а в кінці року було відкрито представництво компанії STENDERS Asia Pacific на Філіппінах (м. Маніла). Всього в 2013 році було відкрито 43 нових магазина. Стрімке зростання показав і Китай, де вже відкрито 110 магазинів в 46 найбільших містах країни. У Європі були відкриття в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Найближчим часом планується відкриття магазину в Дубаї (ОАЕ).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank