12.05.2014

Розвиток без кордонів зі STENDERS

Компанія оптимізує діяльність та інвестує в модернізацію виробництва

Оптимізація діяльності компанії в 2013 році у всіх регіонах сприяла загальному зростанню обороту роздрібної торгівлі майже на 17%, що за минулий рік у всіх магазинах STENDERS склав більше 27 млн. євро. У 2014 році процес розвитку нових каналів продажу продукції триває, і компанія планує досягти приросту обороту на 20%.

магазин STENDERS Фото магазин STENDERS

STENDERS розробляє плані щодо франчайзингу в Україні.

«Успішно залучені інвестиції допомогли прискорити впровадження на ринок нових продуктів, що дозволить розширити асортимент STENDERS, і підвищити конкурентноздатність компанії на світовому ринку косметики. Із збільшенням числа магазинів, і попиту на продукцію для нас вкрай важливо збільшити потужність лабораторії і стимулювати розробку продуктів. В якості одного з успішних продуктів можна згадати лінію по догляду за волоссям, яка завдяки 3Dтехнологіям, цінним компонентам та перевіреної ефективності, привернула до себе увагу багатьох визнаних в Європі експертів індустрії моди та краси», - розповів керівник STENDERS Яніс Берзіньш.
 
Добрими є результати діяльності спа-каналу в Європі, особливо виділяється Фінляндія, яка стала найбільшим ринком збуту спа-продукції після Латвії та Росії. Спрямовані зусилля на розвиток каналу концепції shop-in-shop у вже представлених регіонах, а також на нових ринках, наприклад, в Іспанії, Бельгії і Великобританії.

продукція STENDERS
 
Узагальнюючи результати діяльності за попередній рік діяльності підприємства STENDERS, особливо порадували успіхи в азіатському регіоні, де вже працюють більше 115 магазинів, а в кінці року було відкрито представництво компанії STENDERS Asia Pacific на Філіппінах (м. Маніла). Всього в 2013 році було відкрито 43 нових магазина. Стрімке зростання показав і Китай, де вже відкрито 110 магазинів в 46 найбільших містах країни. У Європі були відкриття в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Найближчим часом планується відкриття магазину в Дубаї (ОАЕ).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Розвиток без кордонів зі STENDERS

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank