08.05.2014

Приходь у Respect!

Компанія підвищує якість обслуговування, та в очікуванні відкриття в Луцьку

Сьогодні фірмові магазини Respect можна знайти по всій території України. У зв'язку з подіями, які відбуваються в країні, явно простежується падіння споживчої спроможності, причому не тільки в сфері торгівлі. Однак, взуттєвий бізнес - один з найбільш прибуткових, і швидкозростаючих бізнесів на сьогоднішній день.

магазин Respect у Києві Фото магазин Respect у Києві

З 2010 року компанія розвивається по франчайзингу, і сьогодні налічує 16 франчайзинговых магазинів


«На даному етапі ми не розвиваємо мережу географічно, а всі ресурси спрямовані на роботу з персоналом і підвищенням якості обслуговування. Дуже сподіваємося, що незабаром будуть позитивні зміни в нашій країні, і ми зможемо втілити в життя всі наші плани», - говорить Неля Тарнавська,  менеджер по франчайзингу компанії Respect.

магазин Respect

Важливо відзначити, що взуття компанії Respect, в першу чергу, орієнтовано на середній клас, що без сумніву є плюсом у важкий час для України. Концепція магазинів легка в розумінні та сприйнятті, чітко формалізована і легко реалізується на практиці. Тому, не дивлячись на ті події, які відбуваються в країні, найближчим часом партнер компанії відкриває третій франчайзинговий магазин в м. Луцьк.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank