05.05.2014

Нові франчайзі MONTANA

Наприкінці лютого в Києві урочисто відбулося відкриття магазину в ТРЦ Аладдін


Montana - легендарний бренд, що виробляє якісний денім високого класу і користується величезною популярністю у всіх країнах світу. В даний момент партнерська мережа компанії MONTANA розширилася до 14 магазинів. Відкриття нового магазину говорить про те, що мережа й далі активно розвивається, і зокрема по франчайзингу. «Незабаром очікується відкриття ще чотирьох нових торгових точок: у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Дніпродзержинську», - поділилася Наталя Миколаївна Бублій, керівник відділу франчайзингу ТОВ "Монтана стар" в Україні.

магазин MONTANA Фото магазин MONTANA в ТРЦ Аладдін

Розмір капіталовкладень для відкриття фірмового магазину - від 40 до 150 тис. грн.

ТОВ «Монтана Стар» - ексклюзивний представник німецької ТМ МONTANA/Gamburg в Україні. Компанія займається як оптовим продажем джинсового, повсякденної та спортивного одягу цього бренду, так і продажем франшизи. Чоловіча та жіноча колекції, розраховані на будь-які вікові категорії.

Франчайзер піклується про своїх франчайзі, забезпечуючи всебічною підтримкою на всіх етапах становлення та подальшого розвитку. Умови співпраці можуть бути різноманітними: від оптової закупівлі товару для фірмового відділу в мультибрендовому магазині до відкриття монобрендового магазину; від представлення однієї з груп одягу (чоловічого, жіночого, джинсового, спортивного), до - всіх груп одночасно.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank