Вівторок
29.04.2014
Передчуваючи новий туристичний сезон, саме час подумати про розвиток власного агентства
 

У рамках Road Show «Let`s Go SUMMER» Join UP! запускає акцію по входу до франчайзингової мережі «Відкрий агентство заново!» для тих, хто вже працює з ними або тільки планує працювати. Робота під крилом Join UP! - це нові можливості, ефективний маркетинг, ексклюзивні цінові пропозиції та акції для клієнтів, професійні знання, і спілкування з колегами з понад 70 агентств по всій території України.
 

«Тим, хто допомагає розвиватися нам, і кому допомагаємо розвиватися ми, ми пропонуємо розвиватися разом, під одним ім'ям. Під ім'ям, яке стало синонімом доступних цін на самий екзотичний відпочинок, професійний і ефективний маркетинг, що розвиває бізнес, приводить нових клієнтів і приносить продажі», - коментує керівник відділу франчайзингу мережі «Join UP! Турагенція» Наталія Контемир. Є речі, які може дозволити собі тільки великий гравець - національні рекламні кампанії, бізнес консультанти і тренери, ретельно продумані активності для залучення клієнтів - все те, що виводить бізнес на новий рівень, робить його більш якісним, ефективним і конкурентоспроможним. І, цими речами компанія готова ділитися з агентствами, які готові приєднатися до мережі «Join UP! Турагенція».

Відзначимо, що акційні умови діють до 29 серпня нинішнього року. За умовами акції кожне нове агентство отримає в подарунок туристичну путівку від оператора для розіграшу серед туристів, запрошених на відкриття агентства.
 


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти