29.04.2014

Весняні відкриття - «Твой Подарочек»!

У березні поточного року відбулися відкриття по франчайзингу в Броварах та Черкасах

Проект «Твой Подарочек» холдингової багатопрофільної компанії «Паперовий Змій», що стартував у 2013 році, продемонстрував свою стійкість на вітчизняному ринку. Він був створений для розвитку власної та франчайзингової роздрібної мережі дизайнерських майстерень, і сьогодні вони успішно працюють у Києві, Нікополі, Сумах, Полтаві, а в березні відкрилися ще й в Броварах та Черкасах.
 

Фото "Твой Подарочек" у м. Бровари

Нанесення текстів та зображеннь на сувеніри(чашки, футболки, бейсболки, брелоки...), асортимент продукціі для друку та ін. послуги

«Вже є попередні домовленості про відкриття магазинів в Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Але на сьогоднішній день ми розглядаємо також міста з населенням від 50 тисяч. Компанія постійно прагне розвиватися та розширювати асортимент послуг», - поділився директор департаменту розвитку ТОВ «Паперовий Змій» , Костянтин Куліда.

В Україні не так багато проектів, які при невеликих вкладеннях і за дуже короткий період не тільки швидко окупаються, але ще й розвивають свою мережу. Партнеру, який прийме рішення працювати з франшизою «Твой Подарочек», не доведеться шукати відсутній товар у інших постачальників, так як компанія забезпечить обширний асортимент усіх необхідних для ведення бізнесу витратних матеріалів і заготовок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank