29.04.2014

Весняні відкриття - «Твой Подарочек»!

У березні поточного року відбулися відкриття по франчайзингу в Броварах та Черкасах

Проект «Твой Подарочек» холдингової багатопрофільної компанії «Паперовий Змій», що стартував у 2013 році, продемонстрував свою стійкість на вітчизняному ринку. Він був створений для розвитку власної та франчайзингової роздрібної мережі дизайнерських майстерень, і сьогодні вони успішно працюють у Києві, Нікополі, Сумах, Полтаві, а в березні відкрилися ще й в Броварах та Черкасах.
 

Фото "Твой Подарочек" у м. Бровари

Нанесення текстів та зображеннь на сувеніри(чашки, футболки, бейсболки, брелоки...), асортимент продукціі для друку та ін. послуги

«Вже є попередні домовленості про відкриття магазинів в Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Але на сьогоднішній день ми розглядаємо також міста з населенням від 50 тисяч. Компанія постійно прагне розвиватися та розширювати асортимент послуг», - поділився директор департаменту розвитку ТОВ «Паперовий Змій» , Костянтин Куліда.

В Україні не так багато проектів, які при невеликих вкладеннях і за дуже короткий період не тільки швидко окупаються, але ще й розвивають свою мережу. Партнеру, який прийме рішення працювати з франшизою «Твой Подарочек», не доведеться шукати відсутній товар у інших постачальників, так як компанія забезпечить обширний асортимент усіх необхідних для ведення бізнесу витратних матеріалів і заготовок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Весняні відкриття - «Твой Подарочек»!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank