28.04.2014

Органічна та оптимістична «ТерраОрганіка»

Компанія розвивається та розширює асортимент продукції

Все більше і більше людей дбає про якість їжі, яку вживає, тому ринок органічних, натуральних, екологічно чистих продуктів описується аналітиками як «найбільш динамічний і швидко зростаючий сектор світової харчової промисловості». Органічна продукція компанії «ТерраОрганіка» буде користуватися попитом завжди. Бізнес-ідея трудоємка, але перспективна.

Органічні продукти Фото органічні продукти

Очікується збільшення асортименту продукції.

На сьогоднішній день, у зв'язку з геополітичною ситуацією в країні, в компанії «ТерраОрганіка» спостерігається зменшення кількості імпортних товарів, але разом з тим з'явилося кілька нових вітчизняних постачальників, які проходять перехідний період. Активізується і підключається в роботу Південь України (Херсон, Одеса), і очікується надходження 10 сортів органічних яблук.

 «В історичний час обов'язково потрібно брати участь, це важливий досвід для будь-якої компанії. Для органічних магазинів це час розквіту, так як українське виробництво буде підтримуватися, а значить, наші магазини отримають розширення асортименту. «ТерраОрганіка» як і раніше отримує запити на відкриття нових магазинів, спаду інтересу ми не відчуваємо», - поділилася Ольга Іванова, засновник компанії. 

Компанія більше 5 років на ринку України здійснює оптово-роздрібну торгівлю органічних продуктів харчування, органічної побутової хімії та косметики. Успішно розвиваються два франчайзингових магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Органічна та оптимістична «ТерраОрганіка»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank