22.04.2014

Вишукана Calzedonia Group на українському ринку

Наприкінці квітня в київському ТРЦ «Караван» відкриються магазини італійських брендів Calzedonia та Intimissimi

Популярні італійські бренди входять до складу одного з найбільших виробників модної нижньої білизни та одягу для дому Calzedonia Group. У торговому центрі Києва асортимент буде представлений наступними товарними категоріями: лінія жіночої нижньої білизни на кожен день і вишукані комплекти, білизна для чоловіків, лінія дитячої білизни, весільна, парфюмерно-косметична продукція, панчішно-шкарпеткові вироби.

Магазин Calzedonia Фото магазин Calzedonia

Calzedonia Group - італійський виробник нижньої білизни, купальників і одягу. До її складу входять відомі бренди: Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri.

Компанія Calzedonia Group була заснована в 1986 році в передмісті Верони, в Валлезе ді Оппеано, з метою створити принципово новий спосіб продажу колготок і купальників для жінок, чоловіків і дітей завдяки франчайзинговій мережі. Сьогодні Calzedonia Group - це більш ніж 3000 магазинів в Італії, Австрії, Хорватії, Чехії, Франції, Греції, Болгарії, Мексики, Польщі, Португалії, Росії, Сербії, Словенії, Іспанії, Туреччини, Франції, Македонії, Чорногорії, Великобританії, Словаччині та Кіпрі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Вишукана Calzedonia Group на українському ринку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank