26.04.2014

Forbes: продовження

Український Forbes подав до суду на американський через відкликання ліцензії

Медіахолдинг UMH Сергія Курченко, що видає журнал Forbes в Україні за ліцензією американського Forbes Media, подав позов до третейського суду Нью-Йорку, в якому оскаржує відгук ліцензії з боку Forbes Media, повідомив ІТАР-ТАСС.

Forbes Фото Forbes

Курченко потрапив до списку санкцій Європейського союзу, затверджений Радою ЄС 5 березня.

«Ми подали позов до третейського суду Нью-Йорку. Причому позов було подано за домовленістю сторін. Тобто це були дружні дії - акція, яка необхідна для подолання тієї колізії, що утворилася. За оцінками юриста, процес розгляду справи може розтягнутися на кілька років. Дати першого засідання поки немає", - повідомив ІТАР-ТАСС голова наглядової ради UMH Юрій Ровенський.

Нагадаємо, що в березні 2013 Forbes Media прийняв рішення про відкликання ліцензії у українського видання. «Forbes прийняв рішення про відкликання ліцензії в українського видання. У даний момент йде юридична процедура, і ми не можемо її коментувати», - заявляла офіційний представник Forbes.com LLC Міа Карбонель. 6 березня 2014, за два дні до отримання листа від Forbes Meida, призначений Верховною радою глава МВС України Арсен Аваков звинуватив ГК ВЕТЕК, підконтрольну Курченко і в яку входить UMH, в ухиленні від сплати податків на 7 млрд гривень ($769 млн ).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank