26.04.2014

Forbes: продовження

Український Forbes подав до суду на американський через відкликання ліцензії

Медіахолдинг UMH Сергія Курченко, що видає журнал Forbes в Україні за ліцензією американського Forbes Media, подав позов до третейського суду Нью-Йорку, в якому оскаржує відгук ліцензії з боку Forbes Media, повідомив ІТАР-ТАСС.

Forbes Фото Forbes

Курченко потрапив до списку санкцій Європейського союзу, затверджений Радою ЄС 5 березня.

«Ми подали позов до третейського суду Нью-Йорку. Причому позов було подано за домовленістю сторін. Тобто це були дружні дії - акція, яка необхідна для подолання тієї колізії, що утворилася. За оцінками юриста, процес розгляду справи може розтягнутися на кілька років. Дати першого засідання поки немає", - повідомив ІТАР-ТАСС голова наглядової ради UMH Юрій Ровенський.

Нагадаємо, що в березні 2013 Forbes Media прийняв рішення про відкликання ліцензії у українського видання. «Forbes прийняв рішення про відкликання ліцензії в українського видання. У даний момент йде юридична процедура, і ми не можемо її коментувати», - заявляла офіційний представник Forbes.com LLC Міа Карбонель. 6 березня 2014, за два дні до отримання листа від Forbes Meida, призначений Верховною радою глава МВС України Арсен Аваков звинуватив ГК ВЕТЕК, підконтрольну Курченко і в яку входить UMH, в ухиленні від сплати податків на 7 млрд гривень ($769 млн ).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Forbes: продовження

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank