Antonio Biaggi: модний бізнес з перспективою

Вівторок
22.04.2014
У планах на 2014 рік - відкриття 15 магазинів в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.
 

Не секрет, що українки - найкрасивіші і самі найвибагливі модниці. Вимоги прекрасної половини людства до свого зовнішнього вигляду посилюються з кожним роком. А отже, зростає попит на якісний одяг і взуття, що відповідає останнім світовим трендам і за доступною ціною.

Потреба завершити свій образ стильними «дрібницями» задовольняє взуттєвий бренд Antonio Biaggi. Кожна нова колекція - це готове рішення для будь-якої події або життєвої ситуації. Щосезону мережу презентує взуття та аксесуари чотирьох стильових напрямів: Fashion - для сміливих, екстравагантних і стильних покупців; Classic - для бізнес -леді; Comfort і Sport - для динамічних людей, що ведуть активний спосіб життя.

Постійний попит на даний сегмент продукції створює умови для розширення роздрібної мережі бренду. З початку 2007 року магазини Antonio Biaggi відкриті в Росії, Україні та Казахстані. Експерти у сфері рітейлу стверджують, що відкрити свій магазин по франшизі популярного бренду - прибутковіше і безпечніше, ніж інвестувати в бізнес «з нуля». Авторитет і успішний досвід розвитку торгової марки - франчайзера тут відіграє колосальну роль. Партнерські схеми з такою торговою маркою забезпечують захист новачкам, надаючи перевірені стандарти ведення бізнесу та рекомендації з розвитку. А нескладні схеми початку власного бізнесу за франшизою - ще один вагомий аргумент на користь успішного старту.

Спрощена процедура оформлення франшизи роздрібної мережі Antonio Biaggi вже через два місяці забезпечить франчазі власним бізнесом з перспективою стабільного доходу. Стартові умови франшизи Antonio Biaggi декларують окупність вже протягом двох років. Маркетингова підтримка мережі забезпечує посилення лояльності споживача, підвищення попиту на продукцію Antonio Biaggi і гарантовану стабільний прибуток франчазі

.
Довідка: ANTONIO BIAGGI - міжнародна компанія, з 2007 року представляє в Україні взуття та аксесуари в сегменті Fast fashion. Діяльність компанії грунтується на відстеженні трендів світової моди і створенні продукції, що відповідає швидкозмінним тенденціям. Колекції взуття та аксесуарів створюються в Італійському дизайнерському бюро у співпраці зі штатними дизайнерами компанії.

 


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію