22.04.2014

Antonio Biaggi: модний бізнес з перспективою

У планах на 2014 рік - відкриття 15 магазинів в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Не секрет, що українки - найкрасивіші і самі найвибагливі модниці. Вимоги прекрасної половини людства до свого зовнішнього вигляду посилюються з кожним роком. А отже, зростає попит на якісний одяг і взуття, що відповідає останнім світовим трендам і за доступною ціною.

Antonio Biaggi Фото Antonio Biaggi

Виробництво здійснюється в Італії, Португалії, Бразилії та Китаї. До 2013 року мережа Antonio Biaggi в Україні налічує 28 монобрендових магазинів, 16 магазинів в Росії та 1 бутик в Казахстані.

Потреба завершити свій образ стильними «дрібницями» задовольняє взуттєвий бренд Antonio Biaggi. Кожна нова колекція - це готове рішення для будь-якої події або життєвої ситуації. Щосезону мережу презентує взуття та аксесуари чотирьох стильових напрямів: Fashion - для сміливих, екстравагантних і стильних покупців; Classic - для бізнес -леді; Comfort і Sport - для динамічних людей, що ведуть активний спосіб життя.

Постійний попит на даний сегмент продукції створює умови для розширення роздрібної мережі бренду. З початку 2007 року магазини Antonio Biaggi відкриті в Росії, Україні та Казахстані. Експерти у сфері рітейлу стверджують, що відкрити свій магазин по франшизі популярного бренду - прибутковіше і безпечніше, ніж інвестувати в бізнес «з нуля». Авторитет і успішний досвід розвитку торгової марки - франчайзера тут відіграє колосальну роль. Партнерські схеми з такою торговою маркою забезпечують захист новачкам, надаючи перевірені стандарти ведення бізнесу та рекомендації з розвитку. А нескладні схеми початку власного бізнесу за франшизою - ще один вагомий аргумент на користь успішного старту.

ANTONIO BIAGGI

Спрощена процедура оформлення франшизи роздрібної мережі Antonio Biaggi вже через два місяці забезпечить франчазі власним бізнесом з перспективою стабільного доходу. Стартові умови франшизи Antonio Biaggi декларують окупність вже протягом двох років. Маркетингова підтримка мережі забезпечує посилення лояльності споживача, підвищення попиту на продукцію Antonio Biaggi і гарантовану стабільний прибуток франчазі

.
Довідка: ANTONIO BIAGGI - міжнародна компанія, з 2007 року представляє в Україні взуття та аксесуари в сегменті Fast fashion. Діяльність компанії грунтується на відстеженні трендів світової моди і створенні продукції, що відповідає швидкозмінним тенденціям. Колекції взуття та аксесуарів створюються в Італійському дизайнерському бюро у співпраці зі штатними дизайнерами компанії.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Antonio Biaggi: модний бізнес з перспективою

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank